Безкоштовний
додаток
для

Єдина Країна! Единая Страна!
згорнути
Автопоради Гороскоп Музичне опитування Дискотеки Хіт FM
і ще 5 додаткових каналів
Українські хіти
Краще з 90-х
Дискотека 90-х
Romantic Collection
Хеппі Ранок

Пишіть нам в Viber!+380-67-00-94-964

Як слухати Хіт FM, якщо немає ефірного мовлення


Якщо в вашому місті ще немає мовлення Хіт FM або з якихось причин сигнал недостатньо сильний для впевненого прийому, рекомендуємо слухати нас в мережі Інтернет. В такому варіанті ви почуєте тільки кращі хіти у найкращій якості.

 

Слухати на сайті

 

Найпростіше - зайти на наш сайт www.hitfm.ua  і натиснути велику кнопку "Слухати Хіт FM" в правому верхньому куті. Після цього відкриється вікно плеєра, в якому можна слухати ефір, а також наші додаткові інтернет-канали мовлення.


Також ви можете слухати Хіт FM на сайті http://onlineradiobox.com/ua/hit.fm


Слухати нас також можна тут: http://onlineradiobox.com/ua

Слухати на смартфоні або планшеті

 

У нас є власні додатки для ОС Android та для iOS. З допомогою додатків ви дуже просто зможете прослухати ефір та додаткові канали мовлення, а також найкращі моменти ранкового шоу "Хеппі Ранок".

 

 

Слухати в TuneIn

 

Також ви можете слухати Хіт FM зі смартфона або планшета за допомогою додатку TuneIn, яке доступне для iOS, Android, Windows Phone та Blackberry. Адреса нашої трансляції в TuneIn: http://tunein.com/radio/Hit-FM-964-s6122/

 

Слухати на комп'ютері


Якщо вам зручніше слухати нас через комп'ютерні програми, тоді все, що вам необхідно - завантажити на нашому сайті спеціальні файли: для швидкого з'єднання, для повільного з'єднання. Натискайте на ці  посилання правою кнопкою миші, обирайте "Зберегти як...", а потім відкривайте ці файли у будь-якій програмі, яка підтримує програвання онлайн-радіо. Наприклад, для Windows це Windows Media Player, WinAmp, AIMP, foobar2000, Media Player Classic. Для MacOS та Windows — iTunes. Для Linux/Unix — Rhytmbox, Xmms, MPlayer. Для всіх операційних систем — VLC Media Player.

 

З будь-яких питань, пов'язаних з онлайн-трансляцією Хіт FM, звертайтесь за адресою x@hitfm.ua. Ми обов'язково допоможемо налаштувати все так, щоб ви залишалися з Хіт FM завжди і усюди. :)

 

Чобанюк Данило, 6 років Чобанюк Данило, 6 років
м. Київ
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору Детальніше
Напишіть нам
Ми хочемо зробити Хіт FM кращим - нам важлива ваша думка!
Зараз в ефірі
Аня Лісовська
Раніше звучали ще раніше
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному