Безкоштовний
додаток
для

Єдина Країна! Единая Страна!
згорнути
Автопоради
і ще 6 додаткових каналів
Українські хіти
Romantic Collection
Найбільші хіти
Сучасні хіти
Дискотека Хіт FM
Хеппі Ранок
Слідкуйте за футбольними подіями на Хіт FM!
20 червня Льоня Сєнкєвіч та десять переможців конкурсу «Мій Євро», що у 2015 році був реалізований благодійним Фондом Бориса Колеснікова, відправляються до Марселя на останній матч збірної України у груповому раунді!

Щодня у ранковому шоу «Хеппі Ранок» Сєнкєвіч розповідатиме цікаві новини з місця подій та ділитиметься фотографіями на нашому сайті. Тож завдяки цікавій ініціативі Фонду Бориса Колеснікова у нас буде можливість поринути в атмосферу футбольного свята!

Вітаємо переможців конкурсу та уболіваємо за нашу збірну разом!Про конкурс «Мій Євро»:


Фонд Бориса Колеснікова ініціював та провів конкурс «Мій Євро» у 2015 році. Мета фотопроекту – нагадати українцям про незабутнє свято футболу Євро-2012 в Україні та ще раз переглянути яскраві пам’ятні фото тих часів.

Авторитетне журі на чолі з легендарним футболістом Олександром Заваровим обрало п’ять переможців серед авторів 4,5 тисяч надісланих фото. Переможці конкурсу отримали від Фонду Бориса Колеснікова по два квитки на Чемпіонат Європи з футболу-2016, а фіналісти – годинники AppleWatch.

Одним із членів журі фотоконкурсу «Мій Євро» був і Льоня Сєнкєвіч, який тепер на кілька днів і сам стане фотографом та поділиться з нами світлинами з Марселя!
Волкова Анна, 16 років Волкова Анна, 16 років
м. Харків
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки, пострезекційний дефект.
Мама Олена 050-193-86-97 Детальніше
Напишіть нам
Ми хочемо зробити Хіт FM кращим - нам важлива ваша думка!
Зараз в ефірі
Раніше звучали ще раніше
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному