Безкоштовний
додаток
для

Єдина Країна! Единая Страна!
згорнути
#ПрацюйТанцюй Хітова Дюжина Дискотеки Хіт FM ПІТСТОП Благодійність
і ще 6 додаткових каналів
Українські хіти
Romantic Collection
Найбільші хіти
Сучасні хіти
Дискотека Хіт FM
Хеппі Ранок
Сімона Солодуха
Сімона народилась у невеличкому місті Рубіжне (Луганська область). У 3 роки вперше взяла в руки мікрофон і полюбила це відчуття назавжди.

- Я завжди прямую до своїх мрій та поставлених цілей і вірю, що найзаповітніші з них обов’язково здійсняться. 

Від хімії до радіо

Коли я навчалась в ліцеї, моїм улюбленим предметом була хімія. Роман із цією наукою закінчився під час олімпіади, коли з рук випав товстезний довідник, через що я втратила шанс на перемогу.
В 16 років вступила до Донецького національного технічного університету. Я могла б стати теплоенергетиком, але… захопилась КВК. Дуже скоро почала підпрацьовувати МС в клубах і вже на четвертому курсі мене взяли на роботу в один із найкращих розважальних закладів міста (перше професійне досягнення!).
Після закінчення курсів телеведучої почала озвучувати рекламні ролики. Так мій голос залунав на міському телебаченні.
Дивом вдавалось поєднувати навчання та роботу, виконувати обов’язки старости групи і при цьому я склала “на відмінно” профільні дисципліни, такі як “тепломасообмін”, “гідрогазодинаміка” та “електроніка”.
У 2014 році я приїхала до Києва і почала займатись організацією благодійних заходів.
Згодом удача мені посміхнулась - я почала працювати на інтернет-станції DNK RADIO, засновником якого є Андрій Будяк. Із цього моменту всі мої мрії були пов’язані тільки з радіо. І хоча потім доля надовго закинула мене в український шоу-біз у якості концертного організатора, я вперто відправляла свої демки на радіостанції.

Мрії здійснюються!

Влітку 2016-го я досягла своєї мети – почала працювати ведучою на DJFM. У нагоді став і концертний досвід. Я брала участь в організації грандіозного шоу, присвяченого 8-й річниці станції.
А потім одного зимового дня у соцмережі на сторінці Віталія Дроздова з’явилась інформація про вакансію ведучої на радіостанції Хіт FM. Я вирішила ризикнути і зі словами "А, раптом!" відправила демку на вказаний е-мейл. Наступного дня мені зателефонував Льоня Сенкевич і вже за 2 дні в прямому ефірі я, Сімона Солодуха, вперше сказала: "Ви слухаєте Хіт FM! Найбільші та сучасні хіти"
Сарафенюк Дмитро, 22 роки Сарафенюк Дмитро, 22 роки
м. Донецьк
Діагноз: остеосаркома лівого стегна, пострезекційний дефект.
Батько Юрій 050-102-89-86
Керівник БФ «Краб» Лариса 067-255-52-87  Детальніше
Напишіть нам
Ми хочемо зробити Хіт FM кращим - нам важлива ваша думка!
Зараз в ефірі
05:45
Хіт FM
Найбільші та сучасні хіти
Раніше звучали ще раніше
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному