ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі (що звучало раніше)

string(15) "/about/charity/"

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Андрусяк Наталія, 23 роки

Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с.Мишін
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Наталія 098-226-53-55
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2461 4348
Отримувач: Андрусяк Наталія

В кінці січня 2011 року дівчинка підвернула ногу. Нога поболіла й  перестала, але незабаром біль відновився. Звернулися до травматолога, який сказав, що дитина порвала зв'язки, рекомендував одягнути фіксатор колінного суглоба і прийти за тиждень. От саме за тиждень й почалися сильні болі. Зробили рентген і побачили пухлину. Дівчинку направили до Львова в обласну лікарню, де після біопсії встановили діагноз і в середині лютого почали перший блок хіміотерапії. Незабаром трапився патологічний перелом кістки і дівчинка могла тільки лежати. Після другого блоку хімії, до того ж і нога не правильно зрослася, мама попросила виписку і поїхала з дитиною до Києва. З квітня 2011 року дівчина почала лікування у відділенні дитячої онкології Інституту раку . Після шести курсів хіміотерапій встановили ендопротез замість ураженої кістки і після восьми післяопераційних курсів хіміотерапій, в січні 2012 року, Наталія закінчила курс лікування. Згодом нога все менше й менше почала згинатися. Почав з'являтися біль в нозі, який поступово посилювався. Під час обстеження в 2017 році на рентгені було помітно, что ніжка ендопротезу у стегновій кістці почала рухатися. У 2018 все було без змін, а в серпні 2019 біль став ще сильнішим й ніжка ендопротезу почала "виламувати" кістку, після чого лікар сказав, що обов'язково потрібна заміна ендопротезу. Вартість індивідуального німецького ендопротезу 560 тис грн. Родина просить допомоги в зборі коштів! Оперувати будуть в Харкові, в Інституті патології хребта та суглобів ім.Ситенка.
За період лікування Наталія дуже полюбила малювання і в 2014 поступила у Вижницький коледж прикладного мистецтва за спеціальністю художнє ткацтво. Після закінчення коледжу поступила в Чернівецький національний університет на факультет декоративно прикладного мистецтва де здобула диплом бакалавра. В даний час займається  улюбленою справою, а саме художнім ткацтвом і не уявляє свого життя без цього. В основному працює над виготовленням тканини для одягу і намагається донести людям що ткацтво - це не тільки килими і рушники, а й  стильний, сучасний, оригінальний одяг.
Допоможіть дівчині жити без болю!

Аня Дронік, 6 років

м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710


Анічка народилася недоношеною. Згодом  дитині поставили діагноз: ДЦП, статична диплегія, затримка психічного та мовного розвитку, порушення руху, симптоматична епілепсія. Батьки всіма силами намагаються поставити свою доньку на ноги, не зважаючи на діагноз.  Завдяки вашій допомозі Аня мала можливість пройти всі необхідні обстеження і постійно займалася з остеопатом, логопедом та реабілітологом. Наразі Анічка вже більш впевнено тримає голову, стала вимовляти звуки – для звичайної дитини це звичайні навички – але для нас це величезний крок вперед, який дає надію на подальше покращення. 
Родина Ані не має всіх необхідних коштів для продовження курсу реабілітації. І потребує вашої допомоги. Допоможіть батькам поставити дитину на ноги!
 
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Слухайте зі смартфона
Аня Дронік, 6 років
Допомагаємо разом
Аня Дронік, 6 років
м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710