Слухати Хіт FM
ще 3 радіостанції
Українські хіти
-
Найбільші хіти
-
Сучасні хіти
-
Як слухати радіо онлайн

Волкова Анна, 17 років

м. Харків
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки, пострезекційний дефект.
Мама Олена 050-193-86-97
Приватбанк
поповнення картки 4149 4393 9361 5020
Отримувач: Волкова Олена Миколаївна

Дівчина з шести років займається танцями. Навантаження, тренування, виступи. Аня вчиться на відмінно і займає призові місця в конкурсах. В кінці серпня 2012 року дівчинка забилася ногою об стіл. Місце удару злегка припухло і незабаром зійшло. А через два місяці по ночах нога стала боліти. Незабаром на місці удару утворилося ущільнення. Батьки звернулися в Інститут ім.Сітенка за консультацією. Рентген, КТ, біопсія і, з встановленим діагнозом, дитину направили в обласну лікарню. За рік лікування у відділенні дитячої онкології пройдено 14 курсів хіміотерапії, три операції. Лікування закінчено в 2013 році, наразі, Анна вже студентка медуніверситету та потребує встановлення модульного ендопротезу Mutars правої нижньої кінцівки. Пройдені ускладнення, що пов’язані з затримкою ендопротезування. Як тільки буде оплачено ендопротез, його вже можна встановлювати. До повної сплати не вистачає 198 900 грн.

Попель Олександр, 20 років

Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Пашуки
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки.
Мама Тетяна 098-486-84-12
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5006 9599
Отримувач: Попель Олександр

У серпні 2012 року дитина звернула увагу на припухлість коліна. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген і з підозрою на остеомієліт направили в обласну лікарню. Хлопчика госпіталізували в травматологію й відразу стали готувати до операції. Після операції наклали гіпс, а матеріал відправили на дослідження. За результатом гістології хлопця направили в онкодиспансер, де встановили діагноз і направили до дитячого онколога. З вересня 2012 року  по січень 2015 року Сашко пройшов курси хіміотерапії,  декілька операцій з ендопротезування , встановлення спейсера, операцію на легенях.  В серпні 2014 року ногу ампутували. 
Ампутація висока, після року спроб та намагань, стало зрозуміло, що парубок не може ходити на протезі, що надає держава безкоштовно. Після консультації з польським фахівцем,  виготовлено індивідуальний протез. Зараз Олександр ходить без мук з тростиною. Вартість протезу 230 000 грн.
Допоможіть родині розрахуватися!

Сарафенюк Дмитро, 22 роки

м. Донецьк
Діагноз: остеосаркома лівого стегна, пострезекційний дефект
Батько Юрій 050-102-89-86 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0182 4280
Отримувач: Сарафенюк Дмитро Юрійович 

У травні 2011 року дитина відчула біль в коліні при натисканні. Через два тижні стало боляче підніматися по сходинках. Звернулися до хірурга зі скаргами на болі та злегка опухлим коліном. Зробили УЗД, рентген, доктор припустив надрив м'яких тканин. Призначене лікування - мазь, знеболювання - дало поліпшення і Діма поїхав відпочити на морі. За п'ять днів з'явилося помітне ущільнення і незабаром стало боляче ходити. Приїхавши з моря, стали звертатися до лікарів. Рентген показав наявність пухлини. Через знайомих потрапили до відділення кісткової онкології в обласній травматологічній лікарні, де зробили біопсію, встановили діагноз. Після емболізації, встановили ендопротез і дитина приїхала в Київ у відділення дитячої онкології. Пройдено агресивне спец лікування та встановлено вітчизняний ендопротез, який не дозволяв згинати ногу та нога була на 8 см. коротша. В 2014 році в Харкові в Інституті патології хребта та суглобів імені проф. Ситенка встановили «ростучий» німецький ендопротез, що дозволило подовжити ногу. Наразі, через фінансову неможливість вчасно замінити «ростучий» модуль на постійний, розпочався процес запалення. Встановлено тимчасовий спейсер, проводяться медичні маніпуляції. Наразі родині потрібно 45 тис. грн. для встановлення помпи та витратних матеріалів. Допоможіть родині!
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Попель Олександр, 20 років
Допомагаємо разом
Попель Олександр, 20 років
Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Пашуки
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки.
Мама Тетяна 098-486-84-12