ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі (що звучало раніше)

string(15) "/about/charity/"

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Макаренко Андрій, 17 років

Херсонська обл., Високопільський р-н, с. Іванівка
Діагноз: остеосаркома правої малогомілкової кістки
Мама Людмила 068-079-89-24
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 6257 3344
Отримувач: Макаренко Людмила Олександрівна

З квітня 2016 року дитина почала скаржитися на болі в нозі. Особливої тривоги не було, тому що хлопчик вже тривалий час грає у футбол - то підвернув ногу, то вдарили бутсом. Звернулися до районної лікарні. Рентген показав наявність тріщини. Наклали гіпс на два тижні. Коли зняли гіпс, то було помітно якесь ущільнення, але лікарі заспокоїли, що це розсмокчеться. За тиждень болі посилилися. Батьки привезли сина в обласну лікарню. Зробили рентген, хірург визначив гематому, яку відразу ж і видалили. Після двох тижнів лікування утворення виросло знову. Зробили МРТ і направили до онколога. Після обстеження, з червня 2016 року Андрій почав лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено безліч хіміотерапій, операція з ендопротезування, ремісія більше двох років, рецидив, ампутація. Зараз дитині потрібен препарат Вінбластин. Вартість 11 флаконів 5130 грн. Підтримайте родину. 
 
 
 

Заблоцький Ілля, 5 років

м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Мама Галина 096-412-57-00
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама) 

Вперше блювота і висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитина спостерігалася в Діагностичному центрі, постійно обстежувалася, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза протиблювотного препарату. У хлопчика звело очі. Швидкою госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, лікар проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня пухлину видалили. З червня 2017 року розпочалося тривале лікування. На даний момент Іллі призначений препарат Авастін. Вартість 48 000 грн. Допоможіть родині!

Давиденко Христина, 6 років

м. Суми
Діагноз: саркома Юінга правої клубової кістки
Лавренюк Лариса 067-255-52-87 (керівник БФ Краб)
 
ПриватБанк
Карта-ключ Фонду Краб 5169 3305 1781 4478
Оформлена на керівника БФ Краб Лавренюк Ларису
Призначення платежу: допомога для Христини


У березні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі й кульгати. Звернулися в обласну лікарню. Рентген показав, що на кістці щось є. Госпіталізували на тиждень обстеження в ортопедичне відділення. КТ показало наявність новоутворення. Після консультації онколога та біопсії, з травня 2018 року Христина поступила у відділення дитячої онкології. Пройдено сім курсів хіміотерапій та два блоки аутотрансплантації. Уражене пухлиною місце не операбельне.  Після консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Щоб своєчасно її провести, фондом надано гарантійного листа. Дівчинці вже проведено повний курс в Санкт-Петербурзі, в Центрі протонної терапії. Вартість процедури — 752 000 грн. До повної оплати ще не вистачає 87 000 грн. Оплату проводить Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб". Допоможіть закрити суму!
 

Зараз в ефірі
Раніше звучали ще раніше
08:36
Ані Лорак
Я стану морем
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Заблоцький Ілля, 5 років
Допомагаємо разом
Заблоцький Ілля, 5 років
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Мама Галина 096-412-57-00