ще 3 радіостанції

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Поточняк Вероніка, 14 років

м. Тернопіль
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Мама Тетяна 097-217-42-55
                                          
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4390 1213 9899
Одержувач: Поточняк Степан

Влітку 2019 року дівчинка відпочивала в селі. В кінці липня, в один із приїздів мами, дитина поскаржився на дискомфорт при згинанні коліна, але, так як дівчинка активно проводила час і раніше подібних скарг не було, не звернули на скарги особливої уваги. В кінці серпня, проходив з мамою цілий день на ринку, дівчинка почала скаржитися на сильний біль в нозі. Звернулися до знайомого лікаря, який провів УЗД і побачив новоутворення. У міській лікарні зробили рентген, припустили діагноз і порадили їхати до Києва в Інститут травматології та ортопедії. Там провели біопсію, встановили діагноз і розписали протокол лікування. Першу хіміотерапію Вероніка пройшла за місцем проживання, а з жовтня 2019 року почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Пройдені передопераційні курси хіміотерапії. Дівчинку готують до встановлення модульного ендопротезу правого колінного суглоба. Вартість ендопротезу 324 941 грн. Допоможіть батькам в оплаті!

Янов Максим, 14 років

Донецька обл., м. Покровськ
Діагноз: остеосаркома в/3 правої великої гомілкової кістки
Мама Наталя 050-708-16-12
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 2969 0960
Одержувач: Янова Наталя

На початку червня 2019 року хлопчик катався на велосипеді і вдарився об педаль. Через місяць звернулися до сімейного лікаря та травматолога зі скаргою на біль в нозі. Зробили рентген і встановили «остеопороз». Призначили кальцій і електрофорез. Після трьох процедур нога опухла. Призначили мазь. Три дня лікування не дали результат і батьки самі повезли дитину в обласну лікарню. На КТ виявили новоутворення. Направили в НДІ травматології та ортопедії м.Ліман. Взяли біопсію і батьки поїхали до Харкова, в Інститут ім.Сітенка. Дитину чотири дні дообстежували, встановили діагноз і направили до Києва. З кінця серпня 2019 року Максим поступив на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Пройдені передопераційні курси хіміотерапії. Дитину готують до складної операції з ендопротезування правого колінного суглоба. Вартість ендопротезу 98 871 грн. Допоможіть батькам в оплаті!

Пантюх Марта, 7 років

м. Рівне
Діагноз: ПНЕТ м'яких тканин спини
Мама Ірина 068-624-63-16
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4378 6531 6234
Одержувач: Пантюх Андрій  

У листопаді 2018 року дівчинка отримала чергове щеплення. І коли почала скаржитися на болі в ногах, то вирішили, що це реакція. Через три тижні зі скаргами на підвищену температуру тіла, опухлу ногу і посилюючі болі в ногах, батьки звернулися в поліклініку. Направляли з кабінету в кабінет. Батьки наполягли зробити МРТ. Під час обстеження вже відмовили органи. Госпіталізували в нейрохірургію і рекомендували якомога швидше робити операцію, щоб не втратити чутливість. Необхідний мікроскоп для операції знайшли в Луцьку. Там же вночі і видалили пухлину. Через тиждень повернулися додому і за результатами гістології госпіталізували в онкогематологічне відділення. Після консультації з Національним інститутом раку, була призначена променева терапія. Отримавши половину променів, пройшли обстеження в НІР і почали хіміотерапію в обласній лікарні за місцем проживання. Після чергового обстеження в НІР, з листопада 2019 року Марту готують до аутотрансплантації у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Терміново необхідний препарат Треосульфан - 25 гр - вартість 100 000 грн. Допоможіть родині!

Андрусяк Наталія, 23 роки

Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с.Мишін
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Наталія 098-226-53-55
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2461 4348
Отримувач: Андрусяк Наталія

В кінці січня 2011 року дівчинка підвернула ногу. Нога поболіла й  перестала, але незабаром біль відновився. Звернулися до травматолога, який сказав, що дитина порвала зв'язки, рекомендував одягнути фіксатор колінного суглоба і прийти за тиждень. От саме за тиждень й почалися сильні болі. Зробили рентген і побачили пухлину. Дівчинку направили до Львова в обласну лікарню, де після біопсії встановили діагноз і в середині лютого почали перший блок хіміотерапії. Незабаром трапився патологічний перелом кістки і дівчинка могла тільки лежати. Після другого блоку хімії, до того ж і нога не правильно зрослася, мама попросила виписку і поїхала з дитиною до Києва. З квітня 2011 року дівчина почала лікування у відділенні дитячої онкології Інституту раку . Після шести курсів хіміотерапій встановили ендопротез замість ураженої кістки і після восьми післяопераційних курсів хіміотерапій, в січні 2012 року, Наталія закінчила курс лікування. Згодом нога все менше й менше почала згинатися. Почав з'являтися біль в нозі, який поступово посилювався. Під час обстеження в 2017 році на рентгені було помітно, что ніжка ендопротезу у стегновій кістці почала рухатися. У 2018 все було без змін, а в серпні 2019 біль став ще сильнішим й ніжка ендопротезу почала "виламувати" кістку, після чого лікар сказав, що обов'язково потрібна заміна ендопротезу. Вартість індивідуального німецького ендопротезу 560 тис грн. Родина просить допомоги в зборі коштів! Оперувати будуть в Харкові, в Інституті патології хребта та суглобів ім.Ситенка.
За період лікування Наталія дуже полюбила малювання і в 2014 поступила у Вижницький коледж прикладного мистецтва за спеціальністю художнє ткацтво. Після закінчення коледжу поступила в Чернівецький національний університет на факультет декоративно прикладного мистецтва де здобула диплом бакалавра. В даний час займається  улюбленою справою, а саме художнім ткацтвом і не уявляє свого життя без цього. В основному працює над виготовленням тканини для одягу і намагається донести людям що ткацтво - це не тільки килими і рушники, а й  стильний, сучасний, оригінальний одяг.
Допоможіть дівчині жити без болю!

Аня Дронік, 6 років

м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710


Анічка народилася недоношеною. Згодом  дитині поставили діагноз: ДЦП, статична диплегія, затримка психічного та мовного розвитку, порушення руху, симптоматична епілепсія. Батьки всіма силами намагаються поставити свою доньку на ноги, не зважаючи на діагноз.  Завдяки вашій допомозі Аня мала можливість пройти всі необхідні обстеження і постійно займалася з остеопатом, логопедом та реабілітологом. Наразі Анічка вже більш впевнено тримає голову, стала вимовляти звуки – для звичайної дитини це звичайні навички – але для нас це величезний крок вперед, який дає надію на подальше покращення. 
Родина Ані не має всіх необхідних коштів для продовження курсу реабілітації. І потребує вашої допомоги. Допоможіть батькам поставити дитину на ноги!
 
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Слухайте зі смартфона
Поточняк Вероніка, 14 років
Допомагаємо разом
Поточняк Вероніка, 14 років
м. Тернопіль
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Мама Тетяна 097-217-42-55