Слухати Хіт FM
ще 3 радіостанції
Українські хіти
-
Найбільші хіти
-
Сучасні хіти
-
Як слухати радіо онлайн

Зараз в ефірі

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Ляшенко Денис, 5 років

Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Яреськи
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома порожнини носа
Мама Інна 066-131-47-99
ПриватБанк
Поповнення рахунку: 5168 7573 3809 3026
Одержувач: Ляшенко Інна

У січні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в щоці. Хлопчика дивилися стоматолог, лор, невропатолог. Вирішили, що проблема з гайморовими пазухами. Після трьох тижнів лікування поліпшення не настало, біль посилилась, дитина стала погано бачити на ліве око. Звернулися до лора в приватній клініці, який виявив якийсь наріст в порожнині носа. Взяв біопсію, яку треба було чекати десять днів. За цей час приїхали в Інститут нейрохірургії, де сказали, що це не їх профіль. Приїхали в Інститут отоларингології. В середині березня зробили операцію. Гістологію знову треба було чекати десять днів. Направили перевірити ще раз гістологію і з'явився інший діагноз. На початку квітня хлопчика направили в Національний інститут рака.Гістологію знову взяли передивитися. За чергові десять днів очікування, пухлина виросла. Дитина почала втрачати зір. У квітні 2018 року Дениса терміново госпіталізували у відділення дитячої онкології. Пройдено вісім курсів хіміотерапії, призначена променева терапія в Центрі Томотерапії в Кіровограді. Вартість 142 000 грн. Допомога потрібна терміново!

Вахнюк Максим, 14 років

Рівненська обл., м. Сарни
Діагноз: остеогенна саркома лівої великої гомілкової кістки
Мама Тетяна 068-426-39-39
Приватбанк
Поповнення картки 5168 7427 2017 9054
Одержувач: Вахнюк Тетяна Миколаївна

На початку 2012 року дитина почала іноді скаржитися на болі в нозі. Мама спостерігала за сином, але особливих тривог не було. Через три тижні хлопчик став кульгати, а над коліном з'явилася припухлість. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген і вирішили, що це остеомієліт. Лікування два тижні антибіотиками та встановлений дренаж, поліпшення не дали. Дитину направили в обласну лікарню. З березня 2012 року Максим почав лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено 16 курсів хіміотерпій, три операції з ендопротезування та ще три оперативних втручання на м'язах ноги. У грудні 2016 року дав про себе знати стафілокок - з'явилися свищі. В Україні пропонують ампутацію ноги. Лікар з клініки Мюнхена готовий взятися за лікування й наполягає, що ногу можна зберегти. Батьки просять допомоги в оплаті рахунку 1 млн 155 тис грн.
 

Бага Олена, 14 років

м. Суми
Діагноз: остеосаркома лівої н/3 стегнової кістки 
Мама Олена 095-578-03-01
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0121 8366
Одержувач: Бага Олена Миколаївна

У березні 2017 року сім'єю пішли в похід в ліс. Пройшли багато. Дівчинка стала скаржитися на біль в коліні. Списали на втому, помазали. А після святкових пасхальних днів звернулися до ортопеда. За результатами УЗД, рентгену, дитині призначили консультацію онколога. Направили в НІР й за результатами обстеження, біопсії встановили діагноз. З червня 2017 по березень 2018 року Олена пройшла 14 курсів химіотерапій та ендопротезування ураженої кістки. На першій перевірці виявлено метастаз у легенях. В середині березня зробили операцію та дівчина пройшла шість курсів протирецидивної хіміотерапії. В травні лікування закінчили. В серпні на черговій перевірці, на ПЕТ КТ, знову виявили метастаз в легенях. Після операції дитину чекають на консультації та обстеженні в Італії. Родина просить допомогти врятувати дочку! Потрібно 160 000 грн. 
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Ляшенко Денис, 5 років
Допомагаємо разом
Ляшенко Денис, 5 років
Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Яреськи
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома порожнини носа
Мама Інна 066-131-47-99