Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
ТНМК Гранули

Віталій Дроздов

Генеральний директор
Народився Віталій Дроздов у 1971 році в Гродненській області в Білорусі. Здобув дві вищі освіти – у технічній та юридичній сферах. Розпочав свою кар'єру в 1993 році. Багато років був ведучим, музичним редактором і програмним директором на кількох мінських радіо (Авторадіо, Радіо ВА, Альфа Радіо).
 
У 1995 році Дроздов приєднався до своїх друзів і став учасником гурту «Ляпис Трубецкой», де грав на скрипці та був бек-вокалістом 2 роки.
Уже з 2000 року Віталій часто бував у Києві: влаштовував багато спільних акцій з київськими радіостанціями (Music radio).
У 2003 році він став директором «Ляписов», а також директором проекту «Дети солнца» – продюсерського центру, який продюсував групу «Ляпис Трубецкой», «Сашу и Сирожу» та інші групи та проекти. Паралельно консультував державне радіомовлення Білорусі.
У 2005 році приїхав до Києва на запрошення «ТАВР Медіа» як радіоексперт – для аналізу ринку та перезапуску радіостанції Хіт FM. Після успішної роботи він став директором радіостанції і переїхав жити до України. На той момент Хіт FM займало 24-те місце по Києву і 5-те по Україні в радіотопі. Після кількох років роботи Віталія на посаді Хіт FM посіло перше місце по Києву і країні.
У 2008 Віталій став генпродюсером Radio ROKS.
У 2011 був членом журі «Фабрики зірок-4».
З 2011 року і до цього дня Віталій займає пост генпродюсера «ТАВР Медіа», куди наразі входять 6 радіо (Хіт FM, Русское радио Украина, Radio ROKS, KISS FM, радіо RELAX, Мелодія FM).
 
Віталій Дроздов відкрив широкому українському загалу такі імена як Надія Матвєєва, Анатолій Анатоліч, Володимир Остапчук. Вони розпочинали свою всеукраїнську радіокар’єру під його керівництвом.
 
Також Дроздов проводить професійну консультаційну діяльність – він консультує радіостанції №1 Білорусі та Молдови.
 
Віталій вже давно визнаний одним із головних фахівців не лише в українській радіосфері, а й у всій музичної індустрії. Про це свідчить його участь у якості експерта в різних важливих для української музики подіях: він є членом журі Національної музичної премії YUNA, першої премії незалежної музики Yager Music Awards, легендарної музичної премії «Золота Жар-птиця», Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри», а також конкурсу «Хіт-конвеєр» від телеканалу М2. Віталій постійний учасник музичної ради премії М1 Music Awards, а віднедавна і член журі Національного відбору на «Євробачення-2020».
 
 

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана