ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі

18:22
Хіт FM - Тільки хіти!

Помощь раненым солдатам

23-летний Ярослав Антонюк был добровольцем в зоне АТО. В ходе спецоперации возле Славянска, на Пасху, получил осколочное ранение гранатой в голову. То, что парень выжил, врачи называют чудом. Он полтора месяца находился в неподвижном состоянии, но частично преодолел паралич конечностей. Ярослав уже перенес удаление металлических обломков из мозга, необходимы еще две операции. Их могут провести уже в начале октября в Киеве. На восстановление нижней челюсти и установки черепной пластины осталось собрать 200 тысяч гривен.

Ярослав сирота, нынче о парне заботится семья старшего брата из села Клебановка Подволочисского района. Самостоятельно семья не в состоянии справиться.
Доброволец, который стремился защитить нас с вами, сегодня сам нуждается в помощи. Ярослав Антонюк имеет право на полноценную жизнь.

Банковские реквизити: Приват Банк, номер карты: 4149437707417802; Антонюк Ярослав Ярославович.
Реквизити для перевода для юридических лиц: 29244825509100 - личный счёт, 305299-МФО; 14360570-ОКПО

Контактный номер: (096) 207-52-59. Антонюк Светлана, жена брата.

***************

Павло Гаврилюк - 23-річний старший лейтенант Луцького прикордонного загону.


Коли молодого прикордонника перевели служити в зону АТО, щоб зайвий раз не засмучувати батьків, він сказав, що їде на кордон з Білоруссю. Про його поранення вони дізналися, коли хлопця у важкому стані доправили до Київського військового шпиталю.

В ніч на 31 липня на прикордонному пункті Маринівка військові потрапили під мінометний обстріл. На Павла впала плита зруйнованого приміщення, найбільше постраждала ліва частина тулуба. Хлопець отримав множинні поранення кінцівок, складний перелом лівої руки. Зараз він підключений до апарату штучної нирки, йому проводять діаліз. Павло потребує тривалого лікування. Допоможіть йому знову стати на ноги!

Картка Приват Банку: 5168 7572 6887 1524 на ім'я батька Гаврилюка Валерія Павловича.

***************

Допоможіть врятувати справжнього чоловіка, життєрадісного і чуйного сина.

Сергій Руденко, 31-річний сапер штурмової групи 95-ї аеромобільної бригади з Житомирщини, був поранений поблизу села Берестове у липні. Він отримав множинні ушкодження органів черевної порожнини й грудної клітини, переніс три складні операції. Через ускладнення та прогресуючу спайкову хворобу  боєць змушений щодня боротися за своє життя. Сергій і досі знаходиться в реанімаційному відділенні одеського шпиталю, його стан тяжкий. Хлопець тримається на знеболюючих препаратах, потребує спеціалізованого харчування, яке купують волонтери, та коштів на тривалу реабілітацію. Давайте підтримаємо нашого героя.
 

Картка Приват Банку: 4149 6059 1081 5216, одержувач - Руденко Алла Володимирівна (близька родичка).

***************


Поділіться з друзями!

Зараз в ефірі
18:22
Хіт FM
Тільки хіти!
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Румянцев Данило, 17 років
Допомагаємо разом
Румянцев Данило, 17 років
Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Дядько Сергій 097-777-90-76