Слідкуйте за футбольними подіями на Хіт FM!

20 червня Льоня Сєнкєвіч та десять переможців конкурсу «Мій Євро», що у 2015 році був реалізований благодійним Фондом Бориса Колеснікова, відправляються до Марселя на останній матч збірної України у груповому раунді!

Щодня у ранковому шоу «Хеппі Ранок» Сєнкєвіч розповідатиме цікаві новини з місця подій та ділитиметься фотографіями на нашому сайті. Тож завдяки цікавій ініціативі Фонду Бориса Колеснікова у нас буде можливість поринути в атмосферу футбольного свята!

Вітаємо переможців конкурсу та уболіваємо за нашу збірну разом!Про конкурс «Мій Євро»:


Фонд Бориса Колеснікова ініціював та провів конкурс «Мій Євро» у 2015 році. Мета фотопроекту – нагадати українцям про незабутнє свято футболу Євро-2012 в Україні та ще раз переглянути яскраві пам’ятні фото тих часів.

Авторитетне журі на чолі з легендарним футболістом Олександром Заваровим обрало п’ять переможців серед авторів 4,5 тисяч надісланих фото. Переможці конкурсу отримали від Фонду Бориса Колеснікова по два квитки на Чемпіонат Європи з футболу-2016, а фіналісти – годинники AppleWatch.

Одним із членів журі фотоконкурсу «Мій Євро» був і Льоня Сєнкєвіч, який тепер на кілька днів і сам стане фотографом та поділиться з нами світлинами з Марселя!

Поділіться з друзями!

Раніше звучали ще раніше
00:01
Arash
One Day (feat. Helena)
23:59
Flo Rida
Whistle
23:55
Zivert
Beverly Hills
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Соболь Світлана
Допомагаємо разом
Соболь Світлана
Мама Світлана 063-785-61-78