Сенкевич та сто кращих молодих авіаторів України летять до Лондона!

Сто переможців всеукраїнського благодійного проекту «Авіатор-2016» Фонду Бориса Колеснікова та наш Льоня Сенкевич вирушають до столиці Великої Британії! 
 
У Лондоні з 13 по 16 липня кращі студенти-авіатори України відвідають найбільший у світі Міжнародний авіасалон Фарнборо-2016, прогуляються однією з кращих європейських столиць та весело проведуть час у Thorpe Park. Щодня о 8 ранку у ранковому шоу «Хеппі Ранок» Льоня Сенкевич розповідатиме цікаві новини з місця подій та ділитиметься фотографіями на нашому сайті. Будемо слідкувати за його репортажами зі світу авіації та неймовірними враженнями від поїздки до Лондона, адже благодійний Фонд Бориса Колеснікова підготував для переможців «Авіатора» та представників ЗМІ цікаву та насичену програму! 

Про конкурс «Авіатор-2016»:
 
Благодійний конкурс «Авіатор» Фонду Бориса Колеснікова є єдиним в Україні освітнім конкурсом такого масштабу для студентів технічних авіаційних спеціальностей. Він проходить уже вп’яте. 
 
Мета проекту - підтримати майбутніх талановитих конструкторів і інженерів, пілотів і авіадиспетчерів, мотивувати і заохотити їх щорічними поїздками на Міжнародні авіасалони Фарнборо (Великобританія) і Ле Бурже (Франція).

«Авіатор-2016» має безпрецедентні масштаби. Цьогоріч для участі у ньому зареєструвалися 3 000 студентів з дев'яти вузів Києва, Харкова, Кіровограда, Запоріжжя, Дніпра, Кривого Рогу, Слов'янська та Кременчука.
 
Конкурс складається з шести етапів - тестування з точних наук, авіаційної англійської мови та історії авіації, перевірки знань з основ авіації, рішення бізнес-кейсів, захисту мотиваційних презентацій перед експертами галузі.
 
Журі на чолі з генеральним конструктором ДП «Антонов» Дмитром Ківою оголосило переможцями 100 кращих студентів. Фонд Бориса Колеснікова нагородив їх поїздкою на Міжнародний авіасалон Фарнборо-2016 до Лондона, де вони ознайомляться з передовими технологіями світового авіапрому та відвідають стенди провідних компаній.
 
Про поїздку до Лондона:

Сто переможців всеукраїнського проекту «Авіатор» відвідали відомий Міжнародний авіасалон Farnborough International Airshow 2016, що проходив у Лондоні.

До групи студентів-авіаторів традиційно приєднався Президент Фонду - Борис Колесніков. Він привітав кращих представників українських вузів технічних авіаційних спеціальностей. З трьох тисяч учасників проекту «Авіатор 2016» саме вони заслужили право відвідати Фарнборо і ознайомитися з останніми досягненнями авіакосмічної галузі.

Президент Фонду підкреслив, що конкурс в цілому і щорічні поїздки його переможців на профільні виставки до Великобританії та Франції є гідною інвестицією в молоде покоління, розвиток науки і освіти України. "Завдання Фонду - зробити так, щоб українська молодь не соромилася. Вони кращі. Якщо будуть працювати на "Антонова" - це велика честь. Працюватимуть в інших корпораціях - значить, нам є, чим пишатися. Але найбільшу роботу роблять викладачі - вони їх готують. Це всього лише екскурсія, щоб авіатори познайомилися зі світовою авіацією вживу", - зазначив Борис Колесніков.

На Farnborough International Airshow 2016 переможці проекту «Авіатор 2016» зустрілися з представниками провідних компаній світового і вітчизняного авіабудування. Зокрема, студенти відвідали стенд Airbus, де представники компанії ознайомили їх з основними моделями літаків, в тому числі новинками А350 XWB, А320 neo і А330 neo. Вони змогли побачити і оцінити всі переваги нового салону Airspace by Airbus, але найбільший захват у них викликала екскурсія по найбільшому пасажирському літаку в світі Airbus A380, який може перевозити до 850 пасажирів.

Компанія Boeing на форумі Фарнборо 2016 відсвяткувала своє 100-річчя. Представники авіагіганту приділили час українським студентам і представили інтерактивну виставку з технологіями минулого і перспективами майбутнього Boeing. Запам'ятався студентам і дебютний політ літака нового сімейства Boeing 737 MAX.

Майбутні авіатори мали можливість заглянути на стенди вітчизняних компаній «Прогрестех Україна» і ДП «Антонов», який цього разу представив свій Ан-178 і дав можливість переможцям «Авіатора-2016» побачити літак зсередини.

Українські студенти не тільки відвідали авіавиставку Фарнборо, а й ознайомилися з визначними пам'ятками столиці Великобританії - побачили Біг Бен, Парламентську площу, Вестмінстерське абатство, Букінгемський палац і Тауерський міст, весело провели час в Парку розваг Thorpe Park.


 
 

Поділіться з друзями!

Раніше звучали ще раніше
05:43
Alyosha
Планети
05:39
Madonna
The Power Of Good-Bye
05:37
Ava Max
Kings & Queens
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Боярко Поліна, 3 роки
Допомагаємо разом
Боярко Поліна, 3 роки
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Мама Карина 099-372-90-46