ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі
90 хвилин хітів на початку робочого дня до 11:20

М2 готує гала-концерт за участі фіналістів конкурсу «Хіт-конвеєр»
До Дня Незалежності України телеканал М2 готує гала-концерт за участі

фіналістів конкурсу «Хіт-конвеєр» та спеціальних гостей - гуртів
«АНТИТІЛА», «С.К.А.Й.» та «BRUTTO».
 
Великий подарунок до Дня Незалежності влаштує телеканал М2 на Співочому Полі: 21 серпня о 19.00 відбудеться гала-концерт та фінал конкурсу україномовної пісні - “Хіт-конвеєр”.
Конкурс україномовної пісні “Хіт-конвеєр” вийшов на фінішну пряму.  13 фіналістів візьмуть участь у концерті на великій сцені та позмагаються за головний приз —  зйомки професійного відеокліпу та його розкрутку на телебаченні.
 
На першому етапі на офіційний сайт конкурсу.  Надійшло 943 заявки, з яких 597 відповідали умовам конкурсу.  До півфіналу увійшли найкращі 50, які на закритих прослуховуваннях змагались за прохід до фіналу.  Слідкувати за подіями півфіналу глядачі мали змогу в режимі он-лайн на офіційному сайті.  За результатами чотирьох днів прослуховувань,  експертне журі у складі Валентина Коваля, Романа Мухи, Віталія Клімова, Потапа, Тараса Тополі та Віталія Телезіна, обрало кращих 13, які і потрапили до фіналу.
 
21 серпня на Співочому полі кожен фіналіст виконає по одній пісні. Цього ж дня за результатом голосування експертного журі буде обрано та оголошено Фіналіста конкурсу «Хіт-конвеєр», який і отримає розкрутку на мільйон.
 
Ініціатором та меценатом проведення конкурсу «Хіт-конвеєр» виступив президент компанії «Таврійські Ігри», засновник групи компаній, які представляють на медіаринку України музичні телеканали М1, М2 та радіогрупу «ТАВР-медіа» - Микола Баграєв.
«Проведення конкурсу, який заохочує написання нових україномовних пісень, сьогодні є особливо актуальним заходом. Адже після прийняття закону про квоти для української пісні, в країні потрібно створити умови для появи нових артистів і нових пісень. «Хіт-конвеєр» - лише один з кроків нашої компанії у цьому напрямку. Найближчим часом ми плануємо відродити дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри», який завжди відкривав велику кількість талантів, - прокоментував Микола Баграєв.
 
Конкурс «Хіт-конвеєр» телеканалу М2 підтримується всією групою StarLightMedia, до якої входить канал, і розглядається нею, як певною мірою соціальний проект, в який варто вкладати сили заради перетворення суспільства на краще.
 
 Фіналісти конкурсу  “Хіт-конвеєр”:
«Mr.Freeman» з піснею «Там, Де Ти Живеш»
«Navi» з піснею «Ти любиш музику»
«Рома Майк з піснею «Баласт»
«ГАЙДАМАКИ» з піснею «Гайдамацька RMX»
«Fontaliza» з піснею «Відчувай»
«Rum Pum Pum» з піснею «Не моє»
«Tiny Steps» з піснею «Меридіани»
«Люм’єр» з піснею «Вітер зник»
Дует Василь Ковальчук і Христина Штугард з піснею «Тільки з тобою»
«Navkolo Kola» з піснею «Привіт»
«Правиця» з піснею «Губи солодонькі»
«Fireplace» з піснею «Небо падає»
«PATSYKI Z FRANEKA» з піснею «VasЯ OMG»
 
Неймовірний фінал конкурсу продовжить гала-концерт до Дня Незалежності України.  Спеціально запрошені гості – гурти «АНТИТІЛА» та «С.К.А.Й.» виступлять на сцені Співочого Поля.   Завершить концерт  хедлайнер вечора -  гурт BRUTTO.
 
21 серпня. 19.00. Співоче Поле.
ВХІД ВІЛЬНИЙ. 

Поділіться з друзями!

Раніше звучали ще раніше
10:55
Pianoбой
Шампанські очі
10:52
Nathan Goshen
Thinking About It (Let It Go) (Remix)
10:49
Sound Of Legend
Sweet Dreams (Are Made of This)
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Гордійчук Федір, 26 років
Допомагаємо разом
Гордійчук Федір, 26 років
Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Миколаївка
Діагноз: остеогенна саркома правої стегнової кістки, ампутація, протезування
Федір 098-483-65-85
Керівник БФ «Краб» Лавренюк Лариса 067-255-52-87