ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі

18:19
Хіт FM - Тільки хіти!

Хіти Незалежності

1991
Брати Гадюкіни   «Ми — Хлопці з Бандерштадту»
 
Культовий львівський рок-гурт «Брати Гадюкіни» презентували свій другий альбом «Ми —Хлопці з Бандерштадту», однойменна пісня з якого стала справжнім хітом 1991 року.1992
Скрябін  «Шось зимно»
 
Отримавши нагороду на фестивалі «Червона Рута-91», гурт «Скрябін» продовжував активно записувати нові пісні, поєднуючи техно-ритми, пост-панкові ударні та неоромантичні мелодії. Однією з таких, є композиція «Шось зимно», на яку згодом з’ явилось ще чимало реміксів.

 1993
Віка Врадій   «То моє море»
 
Ще однією «знахідкою» «Червоної Рути» стала епатажна та неординарна Віка Врадій. Сама писала тексти до своїх пісень і була «Сестричкою Вікою» для «Братів Гадюкіних», поки не пішла у музичні світи самостійно. Записавши три альбоми у 1993 році співачка поїхала з концертами до США, де й проживає дотепер.  
1994
Віктор Павлік – «Ти подобаєшся мені»
 
 Найкращим поп-гуртом України 1994 року визнано гурт «Анна Марія», солістом якого був Віктор Павлік. Його пісня «Ти подобаєшся мені» стала найкращим ліричним шлягером року.
 
 


1995
Плач Єремії – «Вона»


 
Ще в серпні 1989 року поет Кость Москалець написав пісню «Вона», яка у 1995-му увійшла до другого альбому гурту гурту «Плач Єремії» «Най буде все, як є...». За результатами опитування @music, пісня «Вона» визнана українським хітом, що найбільше запам'ятався за останню чверть століття.

 


Поділіться з друзями!

Зараз в ефірі
18:19
Хіт FM
Тільки хіти!
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Івасик Бедрій, 5 років
Допомагаємо разом
Івасик Бедрій, 5 років
м.Вінниця
Діагноз - ембріональна пухлина мозку
Номер тата (097) 915 17 35