ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі

Микита Шевчук

Микита виріс в Одесі. У школі було два варіанти бути крутим - жартувати або качатися у спортзалі. Микита обрав перший варіант. І з того часу він жартує. Гумор черпає з життя: свого, друзів, людей на вулиці. Був автором команди КВК "Одеські манси". У 2015-му взяв квиток до Києва і круто змінив своє життя!


— Мене виховували бабуся та вулиця.  Бабуся Рая хотіла виховати інтелігента, водила в музеї, змушувала читати книги. Просто чоловік бабусі був водієм трактора і вона хотіла бачити поряд з собою трохи розумнішого чоловіка :)  

        
Як заробив перші гроші?

Я здав мідь. Отримав 2 гривні. Пішов в автомати і виграв 100 гривень по 50 копійок. І щасливий ніс весь цей скарб в кишенях шортів, притримуючи їх, щоб не сповзли під важкістю дрібних грошей.

  
Яким ти був у школі?
 

Вчився непогано, але у мене була погана поведінка. Якось моїй мамі на зборах сказали: "Микиту чекає в’язниця!". На щастя, мій класний керівник виявився поганим "екстрасенсом".  
   

А що після школи?

Я вчився в Одеському технічному коледжі. Мої знання плюс 100 доларів, які мама дала директору, допомогли мені вступити. У коледжі я долучився до КВК.


Пам’ятаєш свій перший вихід на сцену?

Це був повний провал.  У мене був жарт про ексгібіціоністів, а я не зміг вимовити це слово. І так почервонів, ніби я сам такий :)


Коли почав працювати?

Я дуже люблю свою маму. Вона найдобріша людина на світі. Коли мені виповнилося 14 років, вона влаштувала мене вантажником. Там я пропрацював все літо. Потім мама мене забрала з тієї роботи, тому що мої колеги навчили мене пиячити. Це було правильне рішення мами, бо я припинив пити. А з алкоголем знову зустрівся лише через 2 роки. А перша серйозна робота з’явилася у 18 років. У мене, навіть, було від 4 до 8 підлеглих. Все залежало від конкурсу, який я вів на весіллі :)


Що потім?

Одного разу мене запросили у команду КВК "Одеські манси", але пам’ятаючи про те, що я запнувся на слові  ексгібіціоніст, на сцену мене не випускали. Я працював автором. І так прожив з «Мансами» 5 років. Ми грали у Вищій Лізі КВК, а потім команда «переїхала» в Україну, щоб грати в «Лізі сміху».


Чому переїхав в Київ?

В Одесі мені стало тісно, тому що там треба або продавати, або мати свій ресторан на березі моря. У мене не було ні одного, ні іншого, зате я мав 170 гривень на квиток до Києва.


Як тобі столиця?

Я здивувався, що квартири, які розташовані так далеко від Деребасівської, так дорого коштують. Гроші на квиток я витратив і мені треба було якось жити. Я зателефонував мамі, але вона не взяла слухавку і я почав писати сценарії до гумористичних програм.


А як потрапив на радіо?

Я переходив вулицю, "бамс" удар,  далі не пам’ятаюотямився, а наді мною Льоня Сенкевич кричить, що йому треба спочатку на ефір, а потім він мене відвезе до лікарні, так я потрапив на Хіт FM :)

А якщо серйозно?

Був кастинг. Я прийшов, поговорив і переміг.

Тобі подобається бути радіоведучим?

Так. Дуже. Років у 17 я хотів стати футбольним коментатором або ведучим на радіо, ось одна мрія збулася.

Але ж тобі треба дуже рано прокидатися

Це найскладніше у професії ранкового ведучого. Я розумію, що треба, але тіло мене не слухається.


Перший ефір?

Тривав три години і це рекорд. Не все перше у моєму житті тривало так довго :)


Які відчуття?

Розуміння, що тебе слухають і ти можеш висловити певну думку. Обговорити щось, сказати пару слів за Одесу. Подобається, що все відбувається тут і зараз. Можна за 3 хвилини вигадати щось цікаве.


Як мама до цього ставиться?

«Русское радио Україна» втратило одну слухачку, тому що тепер вона слухає Хіт FM.

Що ти робиш після роботи?

Сплю, зустрічаюся з друзями. Ходжу в кінотеатри або дивлюся серіали вдома. Зачарований красою столичних дівчат, але поки що соромлюся підходити.


Чим ти «підживлюєшся»? 

Просто спостерігаю. Дивлюся довкола себе. Беру жарти з життя.


Як ти уявляєш себе через 10 років

Я сиджу на березі озера з Льонею Сенкевичем. Ловимо коропа і слухаємо Хеппі Ранок, Льоня каже: «Так, молодь, вже не та!». А я йому відповідаю: «Льоня, ти чого – це ж ми. Краще за тиждень. Випий пігулку" :)


Щоб ти побажав своїм слухачам ?
 

Я б хотів процитувати мера Одеси: «Громадяни, зберігайте гроші в доларах»!    

Поділіться з друзями!

Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Аня Дронік, 5 років
Допомагаємо разом
Аня Дронік, 5 років
м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710