ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі

Юля Карпова

Юля з Житомира. Егоїстка, бо одна в родині :). Татова улюблениця. З дитинства прагнула бути самостійною та незалежною. У 19 років пішла з дому :) І почала самостійне життя. У 2015 переїхала до Києва, але досі обожнює свій Житомир. З 16 років працює на радіо.


- Мамочка хотіла виховати правильну дівчинку, а тато навчив битися і грати у футбол. В мені живе дві дитини – одна мамина, а інша татова.

Які найліпші спогади дитинства?

- Якось тато подарував велосипед, але не абиякий, а привезений з Німеччини. Але я забула, де у нього гальма і пірнула разом з ним в озеро. Плавати я не вмію, тому вгрузла в мул по шию. Тато відремонтував велосипед і досі на ньому їздить мама. У мене є навіть свій велорекорд -  140 км від бабусі і назад. Ще яскраво памятаю костюм курочки, який мені дружно шили батьки протягом всієї ночі на дитяче свято у дитсадку, і це був найпсиходелічніший мій наряд, досі збереглося кілька фото. Хоча дитинство - це, в першу чергу, моя бабуля. Її уже кілька років немає, але їй я вдячна за кращі дитячі спогади та найвеселіші канікули. 

Як навчалася у школі?

- Поведінка була зразкова, але коли мене доводили однокласники, то могла пояснити кулаком. Якось надавала стусанів однокласнику, викликали батьків. Прийшов тато, послухав, а вдома сказав, що правильно зробила. 
Разом з тим, здійснила мамину мрію, закінчивши 9 класів з відзнакою. А з 10 почала жити для себе.

Що це означає?
 
- Прогулювала уроки, окрім української мови та літератури. Я цілковитий гуманітарій, писала серйозні наукові роботи, представляли їх навіть на міжнародному рівні. І вже з 11 класу почала працювати на місцевому радіо. Найбільшим досягненням тут стало знайомство з Кузьмою Скрябіним. Відтоді ми дружили.

Що змінила дружба з ним для тебе?

- Не відбулось в мені якихось кардинальних змін, просто ми з ним зійшлись, мабуть, на якомусь молекулярному рівні і багато років дружили. Коли він створив радіо S.R.A.K.A (Своє Радіо Андрія Кузьменка), то одразу запропонував співпрацю. На день народження Андрія (17 серпня 2015 року) встановила національний та світовий рекорд – провела найдовший радіоефір на online радіостанції. Колись це була моя мрія і наш спільний план, але довела задумане до завершення уже не з ним. Просиділа з напарником в ефірі майже 3 доби без сну.  
Згодом почала працювати ще й на телебаченні, вела новини та погоду.

А хто ти за фахом?

- Вчитель української мови та літератури, редактор.

І що, працювала вчителькою?

- Ага. Аж півтора тижні :) Зрозуміла, що сучасна школа – це боротьба вчителів з батьками. Це майже не має відношення до справжньої освіти та виховання.

Чим захоплюєшся?

- Сучасна українська література, музика. Колись танцювала хіп-хоп, зараз уже тверк. У ранньому дитинстві пробувала народні танці. А ще знаю французьку техніку плетіння фріволіте :)  Катаюся на роликах та ковзанах, виховую німецьку вівчарку.

Як стала ведучою Хеппі Ранку?

- Хіт я слухала з самого початку своєї радіокар’єри. І кожного разу їхала на роботу і знала, що колись неодмінно заспіваю Сатиричні куплети разом з Сенкевичем.  Коли дізналася про кастинг, зрозуміла, що це мій шанс здійснити задумане. Думки матеріалізуються 
 
Як ти уявляєш себе через 10 років?
 
- Я буду тут же, на Хіт FM. Хеппі Ранок стане просто на 10 років успішнішим і потужнішим.
 
Який твій слухач? 

- Активний, зі своєю точкою зору. Який розуміє, що кожен фініш, то по суті старт.

Мрія є?

- Найглобальніша мрія уже здійснилась. Це дуже приємне відчуття, мушу вам сказати. Зараз будую нові плани :)

Поділіться з друзями!

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Аня Дронік, 6 років
Допомагаємо разом
Аня Дронік, 6 років
м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710