ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі

Сімона Солодуха

Сімона народилась у невеличкому місті Рубіжне (Луганська область). У 3 роки вперше взяла в руки мікрофон і полюбила це відчуття назавжди.

- Я завжди прямую до своїх мрій та поставлених цілей і вірю, що найзаповітніші з них обов’язково здійсняться. 

Від хімії до радіо

Коли я навчалась в ліцеї, моїм улюбленим предметом була хімія. Роман із цією наукою закінчився під час олімпіади, коли з рук випав товстезний довідник, через що я втратила шанс на перемогу.
В 16 років вступила до Донецького національного технічного університету. Я могла б стати теплоенергетиком, але… захопилась КВК. Дуже скоро почала підпрацьовувати МС в клубах і вже на четвертому курсі мене взяли на роботу в один із найкращих розважальних закладів міста (перше професійне досягнення!).
Після закінчення курсів телеведучої почала озвучувати рекламні ролики. Так мій голос залунав на міському телебаченні.
Дивом вдавалось поєднувати навчання та роботу, виконувати обов’язки старости групи і при цьому я склала “на відмінно” профільні дисципліни, такі як “тепломасообмін”, “гідрогазодинаміка” та “електроніка”.
У 2014 році я приїхала до Києва і почала займатись організацією благодійних заходів.
Згодом удача мені посміхнулась - я почала працювати на інтернет-станції DNK RADIO, засновником якого є Андрій Будяк. Із цього моменту всі мої мрії були пов’язані тільки з радіо. І хоча потім доля надовго закинула мене в український шоу-біз у якості концертного організатора, я вперто відправляла свої демки на радіостанції.

Мрії здійснюються!

Влітку 2016-го я досягла своєї мети – почала працювати ведучою на DJFM. У нагоді став і концертний досвід. Я брала участь в організації грандіозного шоу, присвяченого 8-й річниці станції.
А потім одного зимового дня у соцмережі на сторінці Віталія Дроздова з’явилась інформація про вакансію ведучої на радіостанції Хіт FM. Я вирішила ризикнути і зі словами "А, раптом!" відправила демку на вказаний е-мейл. Наступного дня мені зателефонував Льоня Сенкевич і вже за 2 дні в прямому ефірі я, Сімона Солодуха, вперше сказала: "Ви слухаєте Хіт FM! Найбільші та сучасні хіти"

Поділіться з друзями!

Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Бордюг Мілана, 5 років
Допомагаємо разом
Бордюг Мілана, 5 років
Полтавська обл., м. Кременчук
Діагноз: гліобластома головного мозку
тато Олександр  068-040-38-06 (через Вайбер)
тітка Анна 098-306-20-77