згорнути
Хітова Дюжина Благодійність Вакансія
і ще 3 додаткових канали
Українські хіти
Найбільші хіти
Сучасні хіти
Ксенія Полтавська
Народилась у Житомирі. Завжди намагалась бути такою, як хотіли батьки: з дипломом, офісною роботою, високою зарплатнею та у щасливому забезпеченому шлюбі. Але виявилось, що її власні мрії не співпадають з батьківськими. Ксенія мріяла працювати на радіо.

Як зараз пам'ятаю, мені було років 12, їду з татом в машині і чую, як по радіо лунають веселі гарні голоси ведучих і не счулась, як кажу батьку: "Я теж хочу бути ведучою!".

Але, довелось відкласти мрію на деякий час, адже треба було отримати гідну освіту. Після школи вступила до Житомирського державного університету імені Івана Франка на факультет  журналістики. І дуже зацікавилась грою в КВК, яка захопила мене майже на 7 років.
Згодом, це допомогло мені стати ведучою на місцевій радіостанції Рекорд FM.  І я зрозуміла, що заходячи до студії, забуваю про все на світі - саме тут моє життя!
Одного разу, у 2016-му році, під час ефіру, мене почув один відомий радіоведучий і подзвонив на студію. Він сказав те, що змінило моє життя: «Збирайся у столицю. В тебе є талант, все інше вийде!». Вже за тиждень я була у Києві - одна, з величезною валізою та мрією всього життя: працювати на столичній радіостанції.
Проте, столиця виявилась вельме неприязною і я, навіть, почала замислюватись: "Може, мені тут не місце?", але здатися не могла. Працювала будь-де, аби  залишитися в Києві. І, одного дня, під час робочої зміни в кав'ярні, отримала повідомлення: «На Хіт FM кастинг ведучих, швидко телефонуй Леоніду Сенкевичу та приходь!». Якщо чесно, не вірила до останнього, але, зараз в мене кров кипить, коли я виходжу в ефір і кажу: «Хеппі Ранку, країно! Ви слухаєте Хіт FM».
Тепер не сумніваюсь: якщо всім серцем воліти чогось – здійсниться! Головне - не здаватися!
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Калюжний Діма, 7 років Калюжний Діма, 7 років
Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Мама Олена 096-507-68-50
Детальніше