ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі

Найлінивіші знаки зодіаку

Найлінивіші знаки зодіаку
19.03.2019
1696

Станкевич на першому місці. І Карпова у списку :)

Перше почесне місце займають Тельці. Не вміють та не хочуть робити те, що від них вимагають. Вони, вважають за краще витрачати всі 100% своєї енергії тільки на те, що їм потрібно. Тельців безглуздо змушувати, все одно результату не буде. Але вони не дурні, якщо Тельці не бачать своєї вигоди, то робота припиняється. Вони із задоволенням виконують завдання, якщо є система бонусів та заохочень.


Друге місце по праву належить Рибам. Так, вони менш схильні до ліні, ніж Тельці, але теж не люблять нудних і рутинних справ. Для цих представників знака зодіаку щоденні справи є справжніми тортурами. Але Риби дуже люблять незвичайні захоплення. Якщо їх зацікавити, то ціни їм немає.


Третє місце дісталося Водоліям. Дуже вже вони люблять просто полежати і поплювати в стелю. А ще краще нехай з неба на них впаде, наприклад, мішок з грошима. Але, на жаль, такого в реальному житті не буває і Водоліям потрібно неймовірна сила волі для того, щоб змусити себе щось робити.


Леви займають четверте місце. Звичайно, вони не люблять працювати, їм хочеться виключно керувати. Тільки просто так в начальники не беруть. Хороший керівник повинен показувати приклад підлеглим своєю працею. Так що, Левам слід вчитися не тільки вказівки роздавати, а й показувати праку. Тоді від них можна чекати результату.


На п'ятому місці опинився Рак. Якщо він не розуміє, навіщо все це робити, то ентузіазм до роботи пропадає. Для нормальної роботи Ракам потрібно, щоб ця сама робота була пов'язана з розумовою діяльністю. Тоді вони продемонструють високу продуктивність. А ось виконувати домашні справи для Раків справжнє задоволення. Це для них те саме, що й відпочинок.

Кому:
Від кого:
Ваш коментар:

Більше за цей день

Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Івасик Бедрій, 5 років
Допомагаємо разом
Івасик Бедрій, 5 років
м.Вінниця
Діагноз - ембріональна пухлина мозку
Номер тата (097) 915 17 35