ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі (що звучало раніше)

string(57) "/happy/best/16179-karpova-pro-nespravedlyvist-2019-04-12/"

Карпова про несправедливість

Карпова про несправедливість
12.04.2019
19282

Речі, які доводять, що світ створений для чоловіків :)

1. Космічні скафандри
Коли в НАСА оголосили причину, через яку скасували вихід жінок у відкритий космос, соцмережі вибухнули обуренням.
В агенції пояснили, що астронавтка Енн Макклейн із запізненням зрозуміла, що середній розмір скафандру підходить їй краще, ніж великий, який вона використовувала раніше. І тому з міркувань безпеки вона не залишатиме МКС.
На Міжнародній космічній станції є два скафандри середнього розміру, але тільки один з них пристосований для виходу в космос.
Цікаво, що НАСА зняла з виробництва скафандри маленького розміру ще в 1990-х роках через скорочення бюджету. Іншими словами, третина жінок у той час не мала скафандру відповідного розміру.


2. Манекени краш-тестів
Тестування автомобільних ременів безпеки до 2012 року відбувалося виключно на манекенах середньої чоловічої статури.
За дослідженням 2011 року, проведеним центром прикладної біомеханіки в Університеті Вірджинії, у жінок, які потрапляли в ДТП, ризик серйозних травм був на 47% вищий, ніж у чоловіків, а ризик помірних травм - на 71% вищий.
Індустрія начебто усвідомлює, що вони повинні вирішити питання, яке стосується половини людства, але насправді суттєвих змін не відбулося.


3. Смартфони
Чимало жінок скаржаться, що дизайн смартфонів, від деяких додатків до їхнього фактичного розміру, розроблений виключно з думкою про чоловіків.
Жіноча рука в середньому приблизно на 2-3 см менше чоловічої, що ускладнює користування смартфоном, розмір якого постійно збільшується.
Набирати повідомлення однією рукою на смартфоні з діагоналлю 12 см або більше - просто неможливо для жінок, та й чоловіків з маленькими руками теж.


4. Спортивний одяг
Минулого року американська суперзірка баскетболу Стівен Каррі розробив нову лінію взуття для дітей, але її розмірна сітка була лише для хлопчиків.
Дев'ятирічна дівчинка на ім'я Райлі зрештою написала пану Каррі листа, спитавши його чому це так.
Пан Каррі подякував дівчинці за листа і пояснив, що в колекції є менші розміри, просто вони всі марковані на сайті як хлоп'ячі.
Станом на березень 2019 року колекція одягу Under Armour Curry все ще має більше моделей для хлопчиків, але взуття переважно доступне для обох статей.


5. Наукове обладнання
Біолог і виконавчий директор Канзаського альянсу водних ресурсів штату Джессіка Маунтс розповіла BBC, що більшість обладнання, яким вона користується все своє життя, розроблене для чоловіків.
"І проблема не лише у тому, що це дратує, але й в особистій безпеці, - каже вона. - Занадто широкий одяг може потрапити в рухомі частини обладнання, у великих чоботах постійно спотикаєшся з ризиком впасти".
"Альтернативи, які начебто розроблені спеціально для жінок, коштують дорожче, мають незручні маленькі кишені і все одно не підходять за розміром", - додає науковиця.

Кому:
Від кого:
Ваш коментар:

Більше за цей день

Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Давиденко Христина, 6 років
Допомагаємо разом
Давиденко Христина, 6 років
м. Суми
Діагноз: саркома Юінга правої клубової кістки
Лавренюк Лариса 067-255-52-87 (керівник БФ Краб)