Гурт KAZKA вдався до чаклунства у кліпі «М’ята»

Гурт KAZKA вдався до чаклунства у кліпі «М’ята»
23.04.2021
2943
Тиждень тому гурт KAZKA запрем’єрив новий трек «М’ята». Аудіо-версія на YouTube набрала понад 800 тисяч переглядів, і тепер команда нарешті випустила відео, в якому вдалася до справжніх чар.

Тема магії завжди цікавила гурт – раніше учасники вже презентували мультсеріал «KAZKA. Таємниця Чарголосу», прототипом головної героїні якого стала саме солістка гурту Саша Заріцька. Власне, з книги про Чарголос все і починається в кліпі. Головні герої – а це і учасники гурту, і просто пересічні люди – вибирають товари в супермаркеті. У цей час хлопчик бере з полиці книжку з доповненою реальністю та надягає VR-окуляри, які перетворюють усе навколо на чарівний світ, а усіх присутніх – на міфічних персонажів. Так, зокрема, у самої Саші з’являються видовжені ельфійські вуха.«Цей трек – мій улюблений, він такий легкий та свіжий. Я буду дуже рада, якщо ця пісня стане для вас саундтреком нової закоханості» - розповіла про «М’яту» солістка.

А в описі до відео гурт пояснив, що відбувається у кліпі: «де-не-де ще можна віднайти місця, в яких живе прадавня магія. Саме там люди, які вірять у дива, здатні її розгледіти, а іноді навіть відчути на собі. Знайти такі місця дуже непросто. Найчастіше вони приховані від сторонніх очей. До них ведуть портали, хаотично розкидані нашим світом. Ця історія – про один із таких порталів та про дівчинку, яка усім серцем вірила в дива. І не повірите, але вони таки з нею трапилися».


Дивіться також не менш чарівний та незвичайний кліп Пінк та Рег'н'Боун Мена.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава