12 артистів заспівали у великодньому проекті Олександра Пономарьова

12 артистів заспівали у великодньому проекті Олександра Пономарьова
01.05.2021
9569
1 травня, напередодні Великодня, відбулася велика прем’єра піснеспіву «Христос Воскрес», в записі якого взяли участь 12 зірок: Віктор Павлік, Тоня Матвієнко, Оля Цибульська, Віталій Козловський, Тарас Тополя, Арсен Мірзоян, Наталя Холоденко, Злата Огневич, оперний співак Хе Му, DZIDZIO та настоятель монастиря в Грузії схиархимандрит отець Серафим.

Свій великодній проект давно анонсував сам Пономарьов та інші зірки, які брали участь у підготовці. У соцмережах вони охоче ділилися відео, фото та враженнями від роботи - читайте про це тут.

Вперше в світі уніфікований пасхальний піснеспів  «Христос Воскрес», слова якого сотні років не змінювалися, звучить однією мелодією, написаною Олександром Пономарьовим.

«Христос Воскрес!» виконують у всьому світі, але під різну музику. Пономарьов створив єдину мелодію на всіх і зібрав дванадцять вітчизняних та міжнародних знаменитостей!

Така практика використовується  вперше в світі: традиційна пісня, що записана різними мовами, прозвучить на одну мелодію.Ви теж можете створити своє маленьке диво до Великодня - спекти власну паску за простим рецептом. З прийдешнім святом!
Поділіться цим з друзями!
⌚ Раніше звучали ще раніше
03:56
Mylene Farmer
L'Amour N'Est Rien...
03:53
VAHA
Саме ти
03:50
Janieck
Does It Matter
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Вадим Трищенко, 2 роки
Допомагаємо разом
Вадим Трищенко, 2 роки
Діагноз: оклюзійна гідроцефалія