Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Iksiy & Sestra & BiTZ У мирному Києві

«Міс Всесвіт-2020»: перемога Мексики та виступ України

«Міс Всесвіт-2020»: перемога Мексики та виступ України
17.05.2021
6996
16 травня в Майямі (США) відбувся фінал 69-го конкурсу «Міс Всесвіт-2020». Як і багато інших міжнародних подій, церемонію було перенесено на півроку через пандемію COVID-19.  
Переможницею стала представниця Мексики Андреа Меса, на другому місці – Юлія Гама з Бразилії, на третьому – Янік Масета з Перу. 
 


Всього цього року було 74 учасниці. Корону новій королеві краси вручала переможниця минулого конкурсу Зозібіні Тунзі з Південно-Африканської Республіки.

 
Андреа Меса опанувала професію інженера-програміста і пишається тим, що є жінкою, яка отримала спеціальність, в якій переважають чоловіки. Вона також є сертифікованою візажисткою та моделлю. Міс Всесвіт-2020 займається кросфітом та екстремальними видами спорту, такими як альпінізм та сендбордінг.
 
 
Україну представляла 27-річна Єлизавета Ястремська, яка отримала корону і титул "Міс Україна Всесвіт" у 2020 році без конкурсу. Єлизавета – професійна модель, також займається дизайном. В конкурсі національного костюму Єлизавета представляла фантастичну сукню з чорного та білого атласу, що називається "Душа-Витинанка". Напередодні фіналу навколо цієї сукні виник скандал: білоруська художниця Єлизавета Червонцева заявила, що використали її ідею. Але українська дизайнерка Наталія Шевчук це спростувала. Сукню вагою сім кілограмів місяць шили сім майстринь.
 

А у таких яскравих національних вбраннях виступали представниці інших країн.


Фото: www.missuniverse.com

Дивіться також, у яких вбраннях з'явилися зірки на церемонії Brit Awards.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава