Чудернацький Рікі Мартін представив пісню "Qué Rico Fuera" з Паломою Мамі

Чудернацький Рікі Мартін представив пісню
14.06.2021
2445
Рікі Мартін та Палома Мамі представили кліп на трек Qué Rico Fuera. За вихідні відео зібрало вже майже 3 мільйони переглядів. В інтерв’ю Billboard артисти описали пісню як "запальну", "ароматну",  або – улюблена назва Мартіна – "чудернацький Рікі" (“Freaky Ricky”).

В кліпі герой Рікі відвідує барбершоп та дорогий бутік, щоб перетворитися на багатія та модника. А героїня Паломи збирається на вечірку в оточенні юних подружок в суто дівочій рожевій спальні. Але з тексту пісні стає ясно, що справжнє багатство – це пристрасне кохання.21-річна Палома Мамі (справжнє ім'я: Палома Росіо Кастільо Асторга) - чилійсько-американська R&B-виконавиця, яка почала кар’єру в 2018 році. Напередодні прем’єри вона написала на своїй сторінці в Інстаграмі: «Я зв’язалася з легендою, і разом ми створили бомбу. Чи ви готові?»


В кліпі багато яскравих танцювальних номерів, тому артисти запостили кілька рухів на сторінці Рікі Мартіна в Tik-Tok, написавши: «Нехай весь світ танцює. А ви вивчили ці нескладні кроки?»


Пісня "Que Rico Fuera" - з майбутнього альбому 49-річного Мартіна «Play», реліз якого планується на кінець цього року. Нагадаємо, з серпня по жовтень триватиме безпрецедентний тур Рікі Мартіна з Енріке Іглесіасом країнами Європи та США.  

До речі, читайте про тур та про інші цікаві подробиці з життя Енріке Іглесіаса тут.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава