Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
alyona alyona та Vladimir Cauchemar Dancer

“Київський Кит”: 12-метрова медіа-скульптура з переробленого пластику

“Київський Кит”: 12-метрова медіа-скульптура з переробленого пластику
16.09.2021
2359
15 вересня в Києві на ВДНГ відбулось урочисте відкриття унікальної медіа-скульптури з переробленого пластику висотою майже з 5-поверховий будинок.

Це перша скульптура в Україні, яка за допомогою інтерактивного освітлення відображає стан забруднення повітря. “Київський Кит” також найбільша скульптура з переробленого пластику в Україні. Пластик для неї збирали кияни під час організованих прибирань, в тому числі - учні 25 київських шкіл, що навіть під час карантину зібрали більше тонни пластику!

Мета культурно-екологічного проєкту “Київський Кит” - привернути увагу українців до уважного ставлення до екології, сортування та переробки сміття та дбайливого ставлення до довкілля, а також дати киянам варіант не викидати пластик на звалища, а створити з нього об'єкт сучасного мистецтва!Поява “Київського Кита” біля 11 павільйону ВДНГ є символічною: саме тут, біля павільйону «Дари моря» від радянських часів й до 90-х років знаходився інший кит – муляж Синього кита, основою якого був справжній 12-метровий скелет найбільшого ссавця планети.

До речі про тварин: найкращі світові зоопарки онлайн можна відвідати просто зараз, з Києва або будь-якого куточка України.
Поділіться цим з друзями!
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Шепа Семен, 1 рік
Допомагаємо разом
Шепа Семен, 1 рік
Закарпатська обл., м.Мукачево
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Батько Олександр 099-732-80-09