Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Артем Пивоваров Рандеву

Танці з зірками: поцілунки для Чмерковського, МРТ MELOVIN та «живий» Чапкіс

Танці з зірками: поцілунки для Чмерковського, МРТ MELOVIN та «живий» Чапкіс
20.09.2021
1063
Цієї неділі відбувся третій ефір шоу «Танці з зірками», темою якого був рік, що змінив життя учасників. Ведучою балкону цього разу була Маша Єфросініна, четвертою суддею - Оля Полякова, яка усім парам поставила десятки.
 
Зірки розповідали про особливий період у їхніх життях. Це були дуже різні історії: Олександра Машлятіна дякувала 2021 за можливість танцювати, Lida Lee тішилася, що протягом року працювала з MONATIK, Джамала пригадувала перемогу в Євробаченні. Були і складні історії: Артур Логай розповів, як поборов залежність від азартних ігор, MELOVIN пригадав свій камінг-аут, а Костянтин Войтенко – як пробачив батька.
 
Вечір розпочався з виступу суддів: Максим Чмерковський, Катерина Кухар та Влад Яма підготували номер за мотивами фільму «Брудні Танці».
 
У цьому ефірі найкращі бали від журі – по 31 – отримали пари Костянтина Войтенко та Олексадри Заріцької.
 
 
 
Найгіршу оцінку отримав MELOVIN – всього 22 бали. До речі, співак як завжди запам’ятався розмовою з Катериною Кухар. Балерина подарувала співаку статуетку у вигляді черепа, натякаючи на відсутність мозку, a MELOVIN їй  - окуляри, натякаючи на проблеми з зором. Згодом співак повернувся до Кухар зі знімком МРТ свого мозку, щоб довести, що у нього з цим проблем немає.Залишила шоу гумористка Олександра Машлятіна, яка приєдналася до проєкту лише минулого тижня. Дівчина також запам’яталася номером, у якому дві танцівниці несподівано поцілували Максима Чмерковсього. Хореограф не оцінив сюрприз і зазначив, що потрібно було його попередити заздалегідь про цю витівку.
 
Також організатори підготували номер пам’яті Григорія Чапкіса, який нещодавно пішов з життя у віці 91 року. Завдяки візуальним ефектам також вдалося «оживити» Чапкіса – склалося враження, що легендарний хореограф також був у залі та брав участь у номері. Багатьох цей перформанс зворушив до сліз.
 
 
Пригадуймо також, як пройшов другий ефір "Танців з зірками".
 
Поділіться цим з друзями!
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Примак Ярослава, 5 років
Допомагаємо разом
Примак Ярослава, 5 років
Рівненська обл., Сарненський р-н, с.Віри
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома правого ока
Мама Аліна 098-668-57-71