Час футболу

Час футболу
Слухайте щодня на Хіт FM програму Час футболу і вболівайте за улюблену команду! 
Партнер програми ТМ Heineken.

11 червня, п'ятниця

• 22:00. Група A. Туреччина - Італія 0:3

12 червня, субота

• 16:00. Група A. Уельс - Швейцарія 1:1
• 19:00. Група B. Данія - Фінляндія 0:1
• 22:00. Група B. Бельгія - Росія 3:0

13 червня, неділя

• 16:00. Група D. Англія - Хорватія 1:0
• 19:00. Група C. Австрія - Північна Македонія 3:1
• 22:00. Група C. Нідерланди - Україна 3:2

14 червня, понеділок

• 16:00. Група D. Шотландія - Чехія 0:2
• 19:00. Група E. Польща - Словаччина 1:2
• 22:00. Група E. Іспанія - Швеція 0:0

15 червня, вівторок

• 19:00. Група F. Угорщина - Португалія 0:3
• 22:00. Група F. Франція - Німеччина 1:0

16 червня, середа

• 16:00. Група B. Фінляндія - Росія 0:1
• 19:00. Група A. Туреччина - Уельс 0:2
• 22:00. Група A. Італія - Швейцарія 3:0

17 червня, четвер

• 16:00. Група C. Україна - Північна Македонія (Бухарест)
• 19:00. Група B. Данія - Бельгія (Копенгаген)
• 22:00. Група C. Нідерланди - Австрія (Амстердам)

18 червня, п'ятниця

• 16:00. Група E. Швеція - Словаччина (Санкт-Петербург)
• 19:00. Група D. Хорватія - Чехія (Глазго)
• 22:00. Група D. Англія - Шотландія (Лондон)

19 червня, субота

• 16:00. Група F. Угорщина - Франція (Будапешт)
• 19:00. Група F. Португалія - Німеччина (Мюнхен)
• 22:00. Група E. Іспанія - Польща (Севілья)

20 червня, неділя

• 19:00. Група A. Італія - Уельс (Рим)
• 19:00. Група A. Швейцарія - Туреччина (Баку)

21 червня, понеділок

• 19:00. Група C. Північна Македонія - Нідерланди ( Амстердам)
• 19:00. Група C. Україна - Австрія (Бухарест)
• 22:00. Група B. Росія - Данія (Копенгаген)
• 22:00. Група B. Фінляндія - Бельгія (Санкт-Петербург)

22 червня, вівторок

• 22:00. Група D. Чехія - Англія (Лондон)
• 22:00. Група D. Хорватія - Шотландія (Глазго)

23 червня, середа

• 19:00. Група E. Словаччина - Іспанія (Севілья)
• 19:00. Група E. Швеція - Польща (Санкт-Петербург)
• 22:00. Група F. Німеччина - Угорщина (Мюнхен)
• 22:00. Група F. Португалія - Франція (Будапешт)

Календар Євро-2020: розклад плей-оф

1/8 фіналу


26 червня, субота


• 19:00. Матч №1. 2А (друге місце групи A) - 2B (друге місце групи B) (Амстердам)
• 22:00. Матч №2 1A - 2C (Лондон)

27 червня, неділя

• 19:00. Матч №3. 1C - 3D/E/F (Будапешт)
• 22:00. Матч №4. 1B - 3A/D/E/F (Севілья)

28 червня, понеділок

• 19:00. Матч №5. 2D - 2E (Копенгаген)
• 22:00. Матч №6. 1F - 3A/B/C (Бухарест)

29 червня, вівторок

• 19:00. Матч №7. 1D - 2F (Лондон)
• 22:00. Матч №8. 1E - 3A/B/C/D (Глазго)

Чвертьфінали

2 липня, п'ятниця


• Чвертьфінал 1. 19:00. Переможець матчу 6 - переможець матчу 5 (Санкт-Петербург)
• Чвертьфінал 2. 22:00. Переможець матчу 4 - переможець матчу 2 (Мюнхен)

3 липня, субота

• Чвертьфінал 3. 19:00. Переможець матчу 1 - переможець матчу 3 (Баку)
• Чвертьфінал 4. 22:00. Переможець матчу 8 - переможець матчу 7 (Рим)

Півфінали

6 липня, вівторок


• 22:00. Переможець чвертьфіналу 1 - переможець чвертьфіналу 2 (Лондон)

7 липня, середа

• 22:00. Переможець чвертьфіналу 4 - переможець чвертьфіналу 3 (Лондон)

Фінал

11 липня, неділя


22.00. Переможець півфіналу 1 - переможець півфіналу 2 (Лондон)

Партнер програми ТМ Heineken.

Поділіться цією програмою з друзями!
⌚ Раніше звучали ще раніше
04:04
Jason Derulo
Take You Dancing
04:01
Gorim!
Ейфорія
03:58
Kelly Clarkson
Because Of You
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Аня Дронік, 6 років
Допомагаємо разом
Аня Дронік, 6 років
м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710