Мисливець за хінкалі
Пригоди Сенкевича в Батумі
До нас звернулася компанія DAR Building із проханням прорекламувати їхні об’єкти нерухомості в Батумі. Представники компанії запевнили нас, що Батумі зараз — це найперспективніше і найвигідніше місце, щоб вкласти гроші у нерухомість. Ми відповідально підходимо до створення рекламних проектів, тому вирішили перевірити все самостійно. Так народився проект «Мисливець за Хінкалі» з Льонею Сєнкєвічем.
Зі своєї подорожі Сенкевич повернувся з купою вражень.
Про Будинок Юстиції. Грузія славиться своєю боротьбою з корупцією, завдяки якій значно спростилась схема отримання громадянами будь-яких документів. Зараз, щоб отримати будь яке свідоцтво або довідку, не потрібно обходити десятки установ та записуватись на прийом до багатьох чиновників. Все, від свідоцтва про шлюб до права власності на житло, в одному місці – Будинку Юстиції. Прийшов, зайняв чергу (яка, до речі, дуже швидко просувається) і отримав необхідний тобі папірець. Уявляєте, яка економія часу? А можна, взагалі, чекати свій документ, обідаючи у кафе, що розташоване в тому ж Будинку Юстиції. Воно, до речі так і називається – «Justcafe»
Про безпеку. В грузинському законодавстві стосовно крадіжок існує правило єдиного покарання, незалежно від масштабів злочину. Тобто вкрав ти гаманець чи вантажівку – стаття одна й та сама. Стосовно наркотиків Грузія взагалі вважається однією з країн, що має найбільш жорстке законодавство в цій сфері. І, напевно, це працює, адже вулиці мають вигляд чистий та безпечний
Про комуналку. В Батумі не сплачують за «квадратні метри» житла. Тобто, якщо ти купив квартиру, за житлову площу більше платити не потрібно. Отже, коли власник кудись їде, відключивши при цьому опалення, газ та воду, то жодних рахунків йому приходити не буде.
Про відстані. З Києва до Батумі літаком 2,5 години. Віза не потрібна Різниця в часі +1 година (якщо в нас 11:00, в Батумі 12:00). З Батумі до кордону з Туреччиною 15-20 хвилин автівкою.
Про відпочинок. Туристичний сезон в Батумі триває з другої половини червня до вересня. Але, враховуючи, що це субтропіки, можна затриматись і до листопада
Про кухню. Тут все зрозуміло і без пояснень
Що сказати, після повернення з Батумі Льоня веде перемовини із власною дружиною. Мета — запевнити її не купувати нерухомість під Києвом, а вкласти гроші в нерухомість в Батумі від DAR Building. Як каже Сенкевич: «По грошам, як квартира на Троєщині, а за якістю — як у Швейцарії. Тому Батумі — це дійсно вигідно».
DAR TOWER — один з наймасштабніших та особливих архітектурних проектів компанії
DAR BUILDING