ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі (що звучало раніше)

string(14) "/about/charity"
20:10
Хіт FM - Тільки хіти!

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Бутрик Роман, 16 років

Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Холосне
Діагноз: пілоцитарна астроцитома 4-го шлуночка головного мозку
Мама Алла 096-564-31-91
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7555 2073 9786
Одержувач: Бутрик Віктор  

У червні 2019 року дитина почала періодично скаржитися на головний біль і двоїння в очах. Через тиждень звернулися до невропатолога. Зробили МРТ і хлопчика направили в обласну лікарню до нейрохірурга, а потім в Інститут нейрохірургії. В кінці червня пухлину частково видалили. Ускладненням операції став «невроз лицьового нерва». Поки проходили обстеження, чекали на результат гістології. Діагноз не могли встановити більше місяця. Консиліум в Інституті раку призначив хіміотерапію. Після двох курсів хімії, МРТ-обстеження показало зростання залишку пухлини. Після консультації з закордонними фахівцями хіміотерпію скасовано і призначено препарат Дарафініб. Вартість одного курсу 57 000 грн! Допоможіть родині!

Андрусяк Наталія, 23 роки

Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с.Мишін
Діагноз: остеосаркома правої стегнової кістки
Наталія 098-226-53-55
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 2461 4348
Отримувач: Андрусяк Наталія

В кінці січня 2011 року дівчинка підвернула ногу. Нога поболіла й  перестала, але незабаром біль відновився. Звернулися до травматолога, який сказав, що дитина порвала зв'язки, рекомендував одягнути фіксатор колінного суглоба і прийти за тиждень. От саме за тиждень й почалися сильні болі. Зробили рентген і побачили пухлину. Дівчинку направили до Львова в обласну лікарню, де після біопсії встановили діагноз і в середині лютого почали перший блок хіміотерапії. Незабаром трапився патологічний перелом кістки і дівчинка могла тільки лежати. Після другого блоку хімії, до того ж і нога не правильно зрослася, мама попросила виписку і поїхала з дитиною до Києва. З квітня 2011 року дівчина почала лікування у відділенні дитячої онкології Інституту раку . Після шести курсів хіміотерапій встановили ендопротез замість ураженої кістки і після восьми післяопераційних курсів хіміотерапій, в січні 2012 року, Наталія закінчила курс лікування. Згодом нога все менше й менше почала згинатися. Почав з'являтися біль в нозі, який поступово посилювався. Під час обстеження в 2017 році на рентгені було помітно, что ніжка ендопротезу у стегновій кістці почала рухатися. У 2018 все було без змін, а в серпні 2019 біль став ще сильнішим й ніжка ендопротезу почала "виламувати" кістку, після чого лікар сказав, що обов'язково потрібна заміна ендопротезу. Вартість індивідуального німецького ендопротезу 560 тис грн. Родина просить допомоги в зборі коштів! Оперувати будуть в Харкові, в Інституті патології хребта та суглобів ім.Ситенка.
За період лікування Наталія дуже полюбила малювання і в 2014 поступила у Вижницький коледж прикладного мистецтва за спеціальністю художнє ткацтво. Після закінчення коледжу поступила в Чернівецький національний університет на факультет декоративно прикладного мистецтва де здобула диплом бакалавра. В даний час займається  улюбленою справою, а саме художнім ткацтвом і не уявляє свого життя без цього. В основному працює над виготовленням тканини для одягу і намагається донести людям що ткацтво - це не тільки килими і рушники, а й  стильний, сучасний, оригінальний одяг.
Допоможіть дівчині жити без болю!

Гуссак Ростислав, 16 років

Івано-Франківська обл., Калуський р-н., м. Калуш
Діагноз: саркома Юінга лівої стегнової кістки
Мама Ірина 095-175-55-12
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 7118 5994
Одержувач: Гуссак Ірина

У червні 2018 року хлопцю почало сильно боліти коліно. У районній травматології поставили діагноз «запалення колінного суглоба». За місяць лікування стало трохи легше, але за три місяці біль посилився знову. В обласній лікарні госпіталізували і два тижні знову лікували запалення суглоба. Знову настало полегшення, але через два місяці помітили набряк на стегні. В обласній лікарні зробили УЗД і виявили новоутворення. Провели КТ, біопсію й встановили діагноз. В Інституті раку розписали протокол лікування і шість курсів хіміотерапій хлопець пройшов за місцем проживання. У липні 2019 року Ростислав пройшов аутотрансплантацію. Зараз дитині готові встановити донорську кістку. Вартість імпланту 57 000 грн. Допоможіть батькам з можливістю оплати матеріалу!
 

Заблоцький Ілля, 5 років

м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Мама Галина 096-412-57-00
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 0191 2267
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама) 

Вперше блювота і висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитина спостерігалася в Діагностичному центрі, постійно обстежувалася, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза протиблювотного препарату. У хлопчика звело очі. Швидкою госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, лікар проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня пухлину видалили. З червня 2017 року розпочалося тривале лікування. На даний момент Іллі призначений препарат Авастін. Вартість 48 000 грн. Допоможіть родині!

Аня Дронік, 6 років

м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710


Анічка народилася недоношеною. Згодом  дитині поставили діагноз: ДЦП, статична диплегія, затримка психічного та мовного розвитку, порушення руху, симптоматична епілепсія. Батьки всіма силами намагаються поставити свою доньку на ноги, не зважаючи на діагноз.  Завдяки вашій допомозі Аня мала можливість пройти всі необхідні обстеження і постійно займалася з остеопатом, логопедом та реабілітологом. Наразі Анічка вже більш впевнено тримає голову, стала вимовляти звуки – для звичайної дитини це звичайні навички – але для нас це величезний крок вперед, який дає надію на подальше покращення. 
Родина Ані не має всіх необхідних коштів для продовження курсу реабілітації. І потребує вашої допомоги. Допоможіть батькам поставити дитину на ноги!
 
Зараз в ефірі
20:10
Хіт FM
Тільки хіти!
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Бутрик Роман, 16 років
Допомагаємо разом
Бутрик Роман, 16 років
Житомирська обл., Коростенський р-н, с. Холосне
Діагноз: пілоцитарна астроцитома 4-го шлуночка головного мозку
Мама Алла 096-564-31-91