ще 3 радіостанції
Зараз в ефірі

Хвилинка доброти на Хіт FM

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Причина Ілля, 16 років

Дніпропетровська обл., Синельниківський район, смт. Іларіонове
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гайморової пазухи
Тітка Ольга 093-446-12-57
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 8624 3358
Одержувач: Генсіцька Людмила (бабуся)

У січні 2019 року у хлопця почався нежить, тиждень лікували самі, а потім звернулися в місцеву поліклініку, звідти направили до районної поліклініки. Десять днів лікували алергію, але нежить не зникав, тому зробили рентген, який показав якусь пляму. Ще десять днів лікували гайморит, але після процедури «кукушка» (промивання пазух носа) почало збільшуватися око, тому батьки взяли направлення в обласну лікарню. КТ показало наявність новоутворення в гайморовій пазусі, провели біопсію і поставили діагноз «альвеолярна рабдоміосаркома». При перевірці матеріалу в Києві, припустили «естезіонейробластому», але ще одна перевірка підтвердила перший діагноз. З травня 2019 року Ілля витримав 21 хіміотерапію, операцію з видалення пухлини. Є пошкодження гратчастого лабіринту і орбіти. Восени переніс операцію на правій легені з видалення метастаз. Дитині призначено новий протокол лікування. Зараз потрібен препарат Гікамтін. Вартість курсу лікування 36 тис грн. До сплати ще не вистачає 20 тис.грн. Допоможіть родині! 
 
 
 

Сюсєль Тетяна, 17 років

м. Запоріжжя
Діагноз: саркома Юінга крила правої клубової кістки
Мама Ольга 095-490-35-30
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 0607 4098
Одержувач: Чако Ольга (мама)

У грудні 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в спині і сідницях. Звернулися до невропатолога в районну поліклініку. Лікар сказав, що це запалення сідничного нерва, прописав зігріваючу мазь, знеболююче і вітаміни. Через місяць лікування настало полегшення. Але через місяць знову з'явився біль, знову звернулися до невропатолога, який прописав фізіопроцедури. Після двох процедур біль посилився, звернулися до ортопеда в обласну лікарню. Рентген показав невеликий сколіоз, але ортопед порадив пройти рентген таза і звернутися травматолога. Травматолог, поклавши дівчинку на спину, помітив припухлість в області живота і терміново направив на рентген тазу, побачили затемнення. Лікар припустив пухлину і направив на подальше обстеження. За результатами МРТ і КТ припустили саркому і порадили батькам їхати до Києва. Батьки звернулися в Національний інститут раку, місяць чекали гістологію, встановили діагноз і з травня 2019 року Таня пройшла сім курсів хіміотерапій, два бокси аутотрансплантації. Зараз дівчинку готують до складної операції з ендопротезування - резекція крила і тіла клубової кістки з відновленням безперервності тазового кільця кастомізованим титановим аугментом. Вартість деталі 94 500 грн. Допоможіть зібрати необхідну суму!

Калюжний Дмитро, 9 років

Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Мама Олена 096-507-68-50
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4568 4224
Одержувач: Калюжна Олена

На початку червня 2016 року хлопчик забив ногу. Через два тижні звернулися до лікаря зі скаргами на біль і кульгавість. Зробили рентген, який не викликав занепокоєння у лікаря. Призначили електрофорез. Після курсу лікування знову звернулися до лікаря з тими ж скаргами. Зробили рентген і виявили значну зміну кістки й новоутворення. Дитину направили в обласну лікарню. Біопсія показала доброякісність процесу. Направили в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і хлопчика направили до онколога. З жовтня 2016 по жовтень 2017 роки Діма пройшов чотирнадцять хіміотерапій і операцію з кріодиструкцією кістки і аутопластикою пластиною. Через рік повернулися до відділення з рецидивом. Знову чотири хімії, операція і аутотрансплантація. Проблема з ногою залишилася. Зняли пластину. Зараз дитину готуються до реконструкції шкіри та м’язів. Від результату цих дій залежить подальша можливість. Родина просить допомоги в 50 000 грн на медичні витратні матеріали.
 
 

Гордійчук Федір, 26 років

Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Миколаївка
Діагноз: остеогенна саркома правої стегнової кістки, ампутація, протезування
Федір 098-483-65-85
Керівник БФ «Краб» Лавренюк Лариса 067-255-52-87
Приватбанк
БФ «Краб»
UA833206490000026005052642748
Код ЄДРПОУ 34750770
Призначення платежу: благодійна допомога для Федора
Картка фонду “ключ до рахунку” в ПриватБанку 5169 3305 1781 4478.
Перерахування з терміналів ПриватБанку, Приват24. 

Ще в школі, під час гри в футбол, Федір так забив ногу, що лопнула судина. З ким не буває? Але довелося звернутися до лікаря. Лікування в Дніпропетровську тривало з місяць, була й операція. А з вересня 2007 року Федір розпочав лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено шістнадцять курсів хіміотерапії, ендопротезування, корекція скорочення ноги за допомогою ортопедичного взуття. Але хлопець встиг значно вирости, без милиць ходити було неможливо. Враховуючи значну різницю в довжині ніг, було прийнято рішення об ампутації. В 2018 році ногу ампутували. На протезі Федір вже приловчився працювати та поратися в сільському дворі. А ще й одружився та й став молодим батьком. Наразі є потреба в протезі стегна модульного типу з колінним вузлом підвищеної функціональності. Вартість лікування 258 тис грн. До сплати ще не вистачає 178 тис грн. Оплату здійснюватиме БФ «Краб». Допоможіть допомогти парубку!
 

Аня Дронік, 6 років

м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710


Анічка народилася недоношеною. Згодом  дитині поставили діагноз: ДЦП, статична диплегія, затримка психічного та мовного розвитку, порушення руху, симптоматична епілепсія. Батьки всіма силами намагаються поставити свою доньку на ноги, не зважаючи на діагноз.  Завдяки вашій допомозі Аня мала можливість пройти всі необхідні обстеження і постійно займалася з остеопатом, логопедом та реабілітологом. Наразі Анічка вже більш впевнено тримає голову, стала вимовляти звуки – для звичайної дитини це звичайні навички – але для нас це величезний крок вперед, який дає надію на подальше покращення. 
Родина Ані не має всіх необхідних коштів для продовження курсу реабілітації. І потребує вашої допомоги. Допоможіть батькам поставити дитину на ноги!
 
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Причина Ілля, 16 років
Допомагаємо разом
Причина Ілля, 16 років
Дніпропетровська обл., Синельниківський район, смт. Іларіонове
Діагноз: альвеолярна рабдоміосаркома правої гайморової пазухи
Тітка Ольга 093-446-12-57