Слухати Хіт FM
ще 3 радіостанції
Українські хіти
-
Найбільші хіти
-
Сучасні хіти
-
Як слухати радіо онлайн

Зараз в ефірі

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Каражия Андрій, 16 років

Дніпропетровська обл., 
Діагноз: саркома Юінга лівої клубової кістки
Мама Наталя 098-492-18-09
Приватбанк
Поповнення картки 4149 4991 1925 3100
Одержувач: Каражия Наталія Олександрівна

Вперше болі в нозі з'явилися у дитини восени 2012 року. Звернулися до поліклініки до ортопеда, який припустив забій, порадив попити знеболююче і запевнив, що це пройде. Через місяць нога все так же боліла. Знову прийшли до ортопеда, доктор порадив не турбуватися і приймати знеболювальне. Навесні 2013 року нога вже хворіла постійно. Звернулися до сімейного лікаря, який направив до дитячого хірурга. Зробили рентген. Знімок не показав нічого тривожного. Як пізніше стане зрозуміло, то знімок слід було робити трохи вище. Доктор припустив, що біль пов'язана з ростом кісток і рекомендував приймати «німесил». Через місяць дитина почала втрачати у вазі, з'явилася температура. Знову прийшли до лікаря, але тепер на запевнення не турбуватися, мама наполягла на направлення в обласну лікарню. Зробили рентген і доктор відправив хлопчика на госпіталізацію, але завідувач відділенням сказав, що зможе госпіталізувати тільки через два тижні, а поки нехай дитина знеболюється. Коли хлопчик все-таки поступив у відділення і почав проходити обстеження, то всі забігали. Взяли біопсію, встановили попередній діагноз і почали стримуючу хіміотерапію не чекаючи результатів гістології. Гістологічне дослідження підтвердило діагноз. З червня 2013 по травень 2014 року Андрій пройшов сім курсів хіміотерапії, променеву терапію, операцію з видалення тазостегнової кістки і високодозової хіміотерапії. Станом на сьогодні, в зв'язку з важкою деформацією хребта, відсутністю клубової кістки, рекомендована операція з фіксацією хребта. Госпіталізація запланована на 21 лютого 2019 року.

Калюжний Діма, 8 років

Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Мама Олена 096-507-68-50
ПриватБанк
Поповнення рахунку 4149 4996 4568 4224
Одержувач: Калюжна Олена

На початку червня 2016 року хлопчик забив ногу. Через два тижні звернулися до лікаря зі скаргами на біль і кульгавість. Зробили рентген, який не викликав занепокоєння у лікаря. Призначили електрофорез. Після курсу лікування знову звернулися до лікаря з тими ж скаргами. Зробили рентген та виявили значну зміну кістки й новоутворення. Дитину направили в обласну лікарню. Біопсія показала доброякісність процесу. Направили в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і хлопчика направили в НІР. З жовтня 2016 по жовтень 2017 Діма пройшов чотирнадцять хіміотерапій і операцію по кріодиструкції кістки з аутопластикою пластиною. На черговій перевірці виявлено рецидив. З жовтня 2018 року Діма знову поступив на лікування у відділення дитячої онкології. Дитині призначено препарат Авастин. Вартість потрібного дозування 36570 грн. Допоможіть родині!

Андрушко Ксенія, 16 років

Дніпропетровська обл.,  м. Покров
Діагноз: остеосаркома н/3 лівої стегнової кістки
Мама Оксана 097-452-32-28
Приватбанк
Поповнення рахунку 5168 7551 0960 4237
Одержувач: Андрушко Оксана Миколаївна
 

У жовтні 2017 року дівчинка почала періодично скаржитися на болі в нозі. Мінімізували фізичні навантаження, але через місяць звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген і хірург направив в обласну лікарню на консультацію до онколога. Дитину госпіталізували, зробили КТ, відкриту біопсію. Встановили діагноз й направили до дитячого онколога. З січня 2018 року розпочалося агресивне лікування. Наразі дівчині призначено курс зі стронцієм - вартість 26 500 грн.  Допоможіть родині здужати лікування! 
З січня 2018 року розпочалося агресивне лікування. Наразі дівчині призначено курс зі стронцієм - вартість 26 500 грн.  Допоможіть родині здужати лікування!  З січня 2018 року розпочалося агресивне лікування. Наразі дівчині призначено курс зі стронцієм - вартість 26 500 грн.  Допоможіть родині здужати лікування!  

Свежінцев Артем, 4 місяці

Донецька обл., Ясинуватський р-н, с. Желанне
Діагноз: ембріональна альвеолярна рабдоміосаркома малого тазу
Дідусь Олександр Михайлович 066-096-82-15
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7450 1141 4791
Одержувач: Свежінцев Володимир Олексійович (тато)

З самого народження у дитини виявилися проблеми з прийомом їжі і випорожненням. Артем з пологового будинку міста Мірноград переїхав спочатку до дитячого відділення Покровської лікарні, потім в обласну лікарню Краматорська і в середині серпня прооперований в обласній лікарні Харкова. Матеріал на гістологічне дослідження привезли в НІР, але через тиждень батькам рекомендували віддати матеріал на дослідження в приватну лабораторію через відсутність необхідних реактивів. Додатково потрібна була й імуногістохімія. За результатами обстежень консиліум рекомендував лікування за місцем проживання. У Харківській обласній лікарні вирішили зробити УЗД перед початком хіміотерапії. За місяць встановлення діагнозу пухлина значно зросла. Батьки відправили запити до закордонних клінік. Турецька клініка «Анадолу» готова була взяти без початкового депозиту. На початку жовтня хлопчика обстежили і через тиждень прооперували. Переглянули і уточнили діагноз. Призначено курс лікування з 12 блоків хіміотерапії. Кожен блок коштує 154 000 грн. Рідні просять допомоги у порятунку дитини!

Аня Дронік, 5 років

м.Київ
Приватбанк
4149497833642970
Мама Світлана ‎0673900710

Анічка народилася недоношеною, з вагою 1300 Згодом дитині поставили діагноз: ДЦП, статичний тетрапарез,рухoвi порушення,затримка мовного розвитку, симптоматична епiлепсiя. Дiвчiнка не може самостiйно сiдiти , тримати ручками. Но постiйнi заняття дают свiй результат . Лікарі стверджують, що Аня перспективна дитина – але необхідна ПОСТІЙНА реабілітація. Батьки стараються дати всі необхідні заходи реабілітації, поки дитинка ще маленька – і при правильному лікуванні вона має шанс на нормальне життя.
Родина Ані не має всіх необхідних коштів для продовження курсу реабілітації - і потребує вашої допомоги. Допоможіть батькам поставити дитину на ноги!
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Андрушко Ксенія, 16 років
Допомагаємо разом
Андрушко Ксенія, 16 років
Дніпропетровська обл.,  м. Покров
Діагноз: остеосаркома н/3 лівої стегнової кістки
Мама Оксана 097-452-32-28