ще 3 радіостанції

Зараз в ефірі (що звучало раніше)

string(14) "/about/charity"

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Сюсєль Тетяна, 17 років

м. Запоріжжя
Діагноз: саркома Юінга крила правої клубової кістки
Мама Ольга 095-490-35-30
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 0607 4098
Одержувач: Чако Ольга (мама)

В грудні 2018 року дівчинка почала скаржитися на біль в спині і сідницях. Звернулися до невропатолога в районну поліклініку. Лікар сказав, що це запалення сідничного нерва, прописав зігріваючу мазь, знеболюючу та вітаміни. Через місяць лікування, настало полегшення. Але через місяць знову з'явився біль, знову звернулися до невропатолога, який прописав фізіопроцедури. Після двох процедур біль посилився, звернулися до ортопеда в обласну лікарню. Рентген знімок показав невеликий сколіоз, але ортопед порадив пройти рентген таза й проконсультуватися у травматолога. Травматолог, поклавши дівчинку на спину, помітив припухлість в області живота і терміново направив на рентген таза, який показав затемнення. Лікар припустив пухлину і направив на подальше обстеження. За результатами МРТ і КТ припустили саркому і порадили батькам їхати до Києва. Батьки самостійно звернулися в НІР, місяць чекали гістологію, встановили діагноз і з травня 2019 року Таня почала лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено п'ять курсів хіміотерапій. Дівчинку готують до аутотрансплантації. Для оплати 53 гр Треосульфана не вистачає 150 000 грн. Допоможіть родині!

Самборський Олексій, 18 років

Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Мама Ольга 097-413-91-36

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 1113 4159
Одержувач: Самборська Ольга Володимирівна

У листопаді 2016 року дитина поскаржилася на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок і сечового міхура та призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і наступного дня знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення й направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь з гістології та з січня 2017 по травень 2018 року Олексій пройшов одинадцять хіміотерапій, операцію та півроку приймав підтримуючу хімію. У листопаді 2018 року, на черговій перевірці виявили рецидив. Отримано ще три курси хіміотерапії та призначено метрономну ХТ. Наразі призначено препарат пазопаніб. Вартість двох упаковок на курс -  15200 грн. Родині вкрай потрібна допомога!
 
 

Калюжний Дмитро, 9 років

Запорізька обл., м. Мелітополь
Діагноз: саркома Юінга правої великої гомілкової кістки
Мама Олена (096)507-68-50

ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4568 4224
Одержувач: Калюжна Олена

На початку червня 2016 року хлопчик забив ногу. Через два тижні звернулися до лікаря зі скаргами на біль і кульгавість. Зробили рентген, який не викликав занепокоєння у лікаря. Призначили електрофорез. Після курсу лікування знову звернулися до лікаря з тими ж скаргами. Зробили рентген і виявили значну зміну кістки й новоутворення. Дитину направили в обласну лікарню. Біопсія показала доброякісність процесу. Направили в Інститут ортопедії, де встановили злоякісність процесу і хлопчика направили до онколога. З жовтня 2016 по жовтень 2017 рр Діма пройшов чотирнадцять хіміотерапій і операцію з кріодиструкцією кістки і аутопластикою пластиною. Через рік повернулися до відділення з рецидивом. Знову чотири хімії, операція і аутотрансплантація. Зараз дитині готуються встановити аллокістку. Родина просить допомоги в 20 000 грн на медичні витратні матеріали.

Давиденко Христина, 6 років

м. Суми
Діагноз: саркома Юінга правої клубової кістки
Лавренюк Лариса 067-255-52-87 (керівник БФ Краб)
 
ПриватБанк
Карта-ключ Фонду Краб 5169 3305 1781 4478
Оформлена на керівника БФ Краб Лавренюк Ларису
Призначення платежу: допомога для Христини


У березні 2018 року дитина почала скаржитися на біль в нозі й кульгати. Звернулися в обласну лікарню. Рентген показав, що на кістці щось є. Госпіталізували на тиждень обстеження в ортопедичне відділення. КТ показало наявність новоутворення. Після консультації онколога та біопсії, з травня 2018 року Христина поступила у відділення дитячої онкології. Пройдено сім курсів хіміотерапій та два блоки аутотрансплантації. Уражене пухлиною місце не операбельне.  Після консультацій, дитині рекомендована протонна терапія. Щоб своєчасно її провести, фондом надано гарантійного листа. Дівчинці вже проведено повний курс в Санкт-Петербурзі, в Центрі протонної терапії. Вартість процедури — 752 000 грн. До повної оплати ще не вистачає 87 000 грн. Оплату проводить Благодійний фонд допомоги онкохворим дітям "Краб". Допоможіть закрити суму!
 

Аня Дронік, 5 років

м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710


Анічка народилася недоношеною, з вагою 1300 Згодом дитині поставили діагноз: ДЦП, статичний тетрапарез,рухoвi порушення,затримка мовного розвитку, симптоматична епiлепсiя. Дiвчiнка не може самостiйно сiдiти , тримати ручками. Но постiйнi заняття дают свiй результат . Лікарі стверджують, що Аня перспективна дитина – але необхідна ПОСТІЙНА реабілітація. Батьки стараються дати всі необхідні заходи реабілітації, поки дитинка ще маленька – і при правильному лікуванні вона має шанс на нормальне життя.
Родина Ані не має всіх необхідних коштів для продовження курсу реабілітації - і потребує вашої допомоги. Допоможіть батькам поставити дитину на ноги!
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Сюсєль Тетяна, 17 років
Допомагаємо разом
Сюсєль Тетяна, 17 років
м. Запоріжжя
Діагноз: саркома Юінга крила правої клубової кістки
Мама Ольга 095-490-35-30