Слухати Хіт FM
ще 3 радіостанції
Українські хіти
-
Найбільші хіти
-
Сучасні хіти
-
Як слухати радіо онлайн

Тригуб'як Леся, 17 років

Івано-Франківська обл., Городенківський р-н., с. Хвалибога
Діагноз: гігантоклітинна пухлина н/3 правої плечової кістки. Стан після ендопротезування.
Сестра Куска Любов 097-512-90-71    
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4978 3084 6756 
Отримувач:  Куска Любов Михайлівна

В 2007 році мама дівчинки загинула в аварії, батька визнано недієздатним, сестра є опікуном Лесі. У 2011 році дитина в школі ліктем вдарилася об парту. Почала скаржитися на болі. Звернулися до районної лікарні. Призначили вигрівання та масаж. Полегшення не було, а лікоть збільшився в розмірі. Дитину направили в обласну лікарню. Курс лікування з електрофорезом, магнітом теж не дав полегшення. Зробили КТ та з підозрою на новоутворення направили в НІР. Після обстеження, КТ, МРТ, біопсії встановили діагноз та в лютому 2012 року прооперували. Хіміотерапію не проходили. Через місяць зайнялися ендопротезуванням. В Інституті ортопедії зробили заміри на ендопротез та в липні 2012 року встановили. При перевезенні дитини з операційної до реанімації, руку зігнули та кістка тріснула, ендопротез відпав. На повторній операції кістку укріпили. На перевірці через три роки стало зрозуміло, що має місце нестійкість ендопротезу. Після консультацій в Інституті ортопедії та Угорській клініці в заміні ендопротезу було відмовлено. До заміни ендопротезу Лесю готують в Харківському інституті патології хребта та суглобів. Вартість нового ендопротезу 269 000 грн.
 
 

Лук’янчук Ярослав, 14 років

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с.Пилиповичі
Діагноз: остеосаркома н / 3 правого стегна 
Тато Володимир 068-338-73-58
Приватбанк
Поповнення рахунку 4149 4978 6927 7451
Одержувач: Лук'янчук Оксана Петрівна

У лютому 2016 року хлопчик впав на коліно. Болі почали посилюватися і батьки звернулися в районну лікарню. Зробили рентген та дали висновок, що дитина здорова. Фіксаж коліна і мазі не допомагали, дитина почала кульгати. Через місяць знову приїхали в районну лікарню. Рентгенівський знімок знову не викликав занепокоєння у лікарів. За наполяганням тата зібрали консиліум і лікарі порекомендували батькам проконсультуватися в обласній лікарні. В обласній, по привезеним знімкам, запідозрили новоутворення. Зробили КТ і направили в НІР. Після обстеження, біопсії, встановили діагноз, розписали протокол лікування і першу хімію дитина пройшла в обласній лікарні за місцем проживання. З травня 2016 року Ярослав поступив на лікування у відділення дитячої онкології. Наразі дитині призначено два препарати тривалого прийому. До сплати не вистачає 22 300 грн. Родині вкрай потрібна допомога!
 

Попель Олександр, 20 років

Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Пашуки
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки.
Мама Тетяна 098-486-84-12
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5006 9599
Отримувач: Попель Олександр

У серпні 2012 року дитина звернула увагу на припухлість коліна. Звернулися до районної лікарні, зробили рентген і з підозрою на остеомієліт направили в обласну лікарню. Хлопчика госпіталізували в травматологію й відразу стали готувати до операції. Після операції наклали гіпс, а матеріал відправили на дослідження. За результатом гістології хлопця направили в онкодиспансер, де встановили діагноз і направили до дитячого онколога. З вересня 2012 року  по січень 2015 року Сашко пройшов курси хіміотерапії,  декілька операцій з ендопротезування , встановлення спейсера, операцію на легенях.  В серпні 2014 року ногу ампутували. 
Ампутація висока, після року спроб та намагань, стало зрозуміло, що парубок не може ходити на протезі, що надає держава безкоштовно. Після консультації з польським фахівцем,  виготовлено індивідуальний протез. Зараз Олександр ходить без мук з тростиною. Вартість протезу 230 000 грн.
Допоможіть родині розрахуватися!
Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Попель Олександр, 20 років
Допомагаємо разом
Попель Олександр, 20 років
Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Пашуки
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки.
Мама Тетяна 098-486-84-12