Хвилинка доброти на Хіт FM

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Фонд заснований батьками, чиї діти лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Сенс роботи БФ "Краб" - не зібрати гроші на фонд, а допомогти дитині вчасно отримувати призначене лікування, підтримати родину та створити нормальні умови перебування на лікуванні.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
krab.org.ua

Тихоглаз Владислав, 21 рік

м. Кропивницький
Діагноз: остеосаркома н/3 лівої стегнової кістки
Мама Валентина 097-268-96-10
Приватбанк
Поповнення картки 5168 7427 2483 1791
Одержувач: Тихоглаз Валентина

 
 
Влад близько трьох років професійно займався боксом, маючи нагороди і медалі. При підготовці до чергового чемпіонату, на тренуваннях не зміг присідати, з'явилися болі в нозі, втома. Все це списувалося на щоденні тренування. Перед змаганнями обов'язковим є огляд лікаря. У січні, під час такого огляду, лікар побачив на рентгені кісту в зоні росту і скасував тренування. В цей час друзі родини їхали до Києва в Інститут травматології, а раз на тренування не пускають, то і Влад з мамою вирішили з'їздити на консультацію. Зробили КТ, УЗД і припустили два діагнози - туберкульоз кістки і саркому. Приїхали додому і звернулися до обласного травматолога, який запевнив, що нічого злоякісного немає. Батьки вирішили ще пройти МРТ, після якого дитині виписали направлення до онколога. З лютого по жовтень 2012 року Владислав пройшов чотирнадцять курсів хіміотерапій і ендопротезування. У 2018 році виявили інфекцію і ендопротез замінили спейсером. У жовтні 2019 року ліву ногу ампутували. Зараз Влад вчиться в юридичній академії, займається в тренажерному залі, захоплюється вивченням японської культури. Ходить на учнівському протезі й готовий до освоєння нового протезу. Вартість 626 тис грн.Родині не вистачає 430 тис грн.
 
 

Соболь Світлана

Мама Світлана 063-785-61-78
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)

Соболь Світлана - мама п'ятьох дітей. Так вийшло - біда прийшла в дім зненацька і не одна. В 2019 році доньці Амелії встановили онкологічний діагноз, майже рік лікування, дві операції, вже здавалося все налагоджується, але біда трапилася з молодшим сином - короткочасні виключення свідомості, депресія, втрата ваги. Лікарі не бачили хвороби, час діяв проти дитини, коли вже дитина почала втрачати пам'ять і навички, відправили аналізи в США і через місяць мама отримала діагноз - невиліковне, дуже рідкісне, швидко прогресуюче генетичне захворювання. Наразі Тимофія неможливо залишити без нагляду - ні вдень, ні вночі. У наймолодшого сина Назара також з'явилися схожі симптоми, щоб не проґавити час потрібно негайно провести коштовне обстеження малюку. Триває багато аналізів, моніторинги, щоб відкоригувати та покращити стан дітей. Для їх оплати потрібно 80 000 грн. Час працює проти родини, яка фінансово просто виснажена.
 
 
 
 

Боярко Поліна, 3 роки

Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нейробластома лівого наднирника
Тато Геннадій 099-409-59-98 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7554 4577 4876
Одержувач: Семененко Карина (мама)

У лютому 2020 року дівчинка поскаржилася на біль в ногах. Сімейний лікар направив на консультацію до кардіоревматолога, у дитини в дитинстві була проблема з серцем. Після аналізів направили в обласну лікарню з підозрою на артрит. Три тижні намагалися розібратися зі станом дитини. На той час в лікарню почали госпіталізувати дітей з проблемами дихання, в країні був введений карантин. Дівчинку направили в Охматдит, де на УЗД виявили новоутворення. З квітня 2020 року Поліна поступила на лікування у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Дівчинці рекомендована імунотерапія, яку не проводять в Україні. Дитину прийняла Університетська клініка Кельна, а саму терапію сплатила наша держава. Після обстеження Поліни в Німеччині, введені корректировки в лікування та додані декілька терапій. Родині потрібно мати 180 000 євро. Батьки просять допомоги у лікуванні доньки!
 
 

Лаврик Діана, 16 років

Сумська обл., Сумський р-н, с. Старе Село
Діагноз: остеосаркома лівої великої гомілкової кістки
Мама Ірина 050-052-56-77
Приватбанк
Поповнення картки 5168 7427 1491 1447
Одержувач: Лаврик Ірина Іванівна

На початку квітня 2016 року у дитини з'явилася температура під сорок, що й не збивалася. Сільський педіатр призначила антибіотики. Після десяти днів лікування стан нормалізувався. Діана активно займалася туризмом, але після чергового зльоту, в кінці травня, почала скаржитися на болі в нозі, особливо по ночах. На початку червня звернулися до лікаря і, з підозрою на абсцес, зробили УЗД в приватній клініці. Запалення не підтвердили і направили дівчинку на консультацію до онколога в обласну лікарню. Після обстеження, УЗД, рентгену, КТ, виявили новоутворення і направили дитину в Київ. З серпня 2016 року Діана почала лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Пройдено 16 курсів хіміотерапій, операція з ендопротезування. В травні 2017 року курс спецлікування закінчився. Після першої перевірки зібралася рідина в прооперованому коліні, виявили інфекцію. Ендопротез видалили, встановили спейсер. У грудні повторно встановили ендопротез. Знову запалення. Лікування продовжили в Інституті ортопедії. Ендопротез замінили незламною конструкцією, але курс антибіотикотерапії допоміг.
Зараз дівчинку готують до операції в Інституті патології хребта та суглобів ім.Сітенка. Вартість ендопротезу 730 тис грн. Ще не вистачає 36 тис грн! Допоможіть родині, допоможіть дитині жити активно!   
 

Аня Дронік, 6 років

м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710


Анічка народилася недоношеною. Згодом  дитині поставили діагноз: ДЦП, статична диплегія, затримка психічного та мовного розвитку, порушення руху, симптоматична епілепсія. Батьки всіма силами намагаються поставити свою доньку на ноги, не зважаючи на діагноз.  Завдяки вашій допомозі Аня мала можливість пройти всі необхідні обстеження і постійно займалася з остеопатом, логопедом та реабілітологом. Наразі Анічка вже більш впевнено тримає голову, стала вимовляти звуки – для звичайної дитини це звичайні навички – але для нас це величезний крок вперед, який дає надію на подальше покращення. 
Родина Ані не має всіх необхідних коштів для продовження курсу реабілітації. І потребує вашої допомоги. Допоможіть батькам поставити дитину на ноги!
 
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Аня Дронік, 6 років
Допомагаємо разом
Аня Дронік, 6 років
м.Київ
Приватбанк
5167 9856 6079 1450
Мама Світлана ‎0673900710