Хвилинка доброти на Хіт FM

Програма "Хвилинка доброти" існує з 2008 року в співпраці з Благодійним фондом допомоги онкохворим дітям "Краб". Організація створена батьками, діти яких проходили лікування від онкології. Надають різнобічну допомогу родині та пацієнту під час та по закінченні лікування, паліативний супровід, реабілітацію та ресоціалізацію пацієнта та його родини.

Засновник та керівник фонду: Лавренюк Лариса 067 255 52 87
E-mail: larisafondkrab@gmail.com
https://crab-foundation.com/

Ліки для Ярослава


У Ярослава рідкісна генетично обумовлена пухлина. Хірургічне втручання неможливе, а променева не ефективна. Єдиними ліками є препарат Сутент. Призначено три курси. Вартість 138 000 грн

https://send.monobank.ua/jar/7Ypwa4ru6Y

Реабілітація для Марійки


Три роки тому спокійне життя 10-річної Марійки змінилося. Пухлина IV шлуночка головного мозку. Після лікування дитина могла тільки лежати. Постійна реабілітація дає гарні результати. Курс коштує 248 тис грн.

Курси хіміотерапії, променева терапія, операції – дитині випадають важкі випробування на шляху до одужання. Все це часто призводить до побічних ускладнень, які потребують роботи різнопрофільних фахівців.

https://send.monobank.ua/jar/55rbETjCE5

Ліки для Руслана


Збір - 62 048 грн.

Руслану призначили курс таблетованої хіміотерапії. Відкриваємо збір для допомоги з оплатою!

Беспалий Руслан підопічний фонду з 2024 року. У грудні 2023 хлопця почав турбувати сильний біль в спині. Обстеження по місцю виявило велику кількість збільшених лімфовузлів та ураження тазу.

https://send.monobank.ua/jar/gPPs7wrkb

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава