Слухати Хіт FM
ще 3 онлайн-радіостанції
Українські хіти
-
Найбільші хіти
-
Сучасні хіти
-
Як слухати радіо онлайн
Світові турне
Акція триває з 19.02.2018 по 30.03.2018
Хіт FM та TM Celsius відправлять вас на найхітовіші концерти світу!
З 19 лютого по 30 березня включно ви можете взяти участь у розіграші двох квитків на концерт Enrique Iglesias 8 травня в Празі (у подарунок також входить переїзд Київ-Прага-Київ та проживання у Празі на двох осіб).
Як виграти? Уважно читайте далі :)

  
  1. Щойно чуєте на Хіт FM хіт від Enrique Iglesias, надсилайте СМС із текстом «hitfm» на короткий номер 8668.
  2. Щоп’ятниці о 8:00 у рубриці «Світове турне» ми випадковим чином обиратимемо переможця тижня. Переможці тижня отримують призи від Партнеру проекту Celsius.
  3. 30 березня о 9:00 у рубриці «Світове турне» серед усіх переможців тижня ми оберемо того, хто отримає поїздку до Праги на концерт Enrique Iglesias.
Після фінального розіграшу ми оголосимо наступний світовий концерт, на який будемо розігрувати поїздку серед слухачів Хіт FM! Тож уважно слідкуйте за ефіром Хіт FM! Слухайте хіти та перемагайте!
 
Для того, щоб отримати головний подарунок у проекті «Світове турне», Ви та Ваш +1 повинні мати біометричні закордонні паспорти або шенгенську візу, що діє на дати поїздки. У разі, якщо переможець акції не матиме в наявності біометричного закордонного паспорта, його приз буде переданий одному з інших переможців тижня. 

Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів всіх національних GSM операторів. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. 
Технічна підтримка: +380(44)207-39-90 з пн.-пт. з 9-00 до 18-00 
Організатор: ТОВ "Медіа маркет", 01042, Київ вул. Павлівська, буд. 29, кім. 23 А 


Офіційні правила участі
Зараз в ефірі
Раніше звучали ще раніше
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Попель Олександр, 20 років
Допомагаємо разом
Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Пашуки
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки.
Мама Тетяна 098-486-84-12