Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Світове турне: Ed Sheeran

Акція тривала з 16.04.2018 по 01.06.2018

Хіт FM та TM Celsius відправлять вас на найхітовіші концерти світу!
 
З 16 квітня по 31 травня включно беріть участь у розіграші двох квитків на концерт Ed Sheeran 12 серпня у Варшаві (у подарунок також входить переїзд Київ-Варшава-Київ та проживання у Варшаві на двох осіб).
 
Як виграти?   
  1. Щойно чуєте на Хіт FM хіт від Ed Sheeran, надсилайте SMS із текстом «hitfm» на короткий номер 8668.
  2. Щоп’ятниці о 8:45 у рубриці «Світове турне» ми випадковим чином обиратимемо переможця тижня. Переможці тижня отримують призи від партнера проекту ТМ Celsius.
  3. 01 червня о 9:30 у рубриці «Світове турне» серед усіх переможців тижня ми оберемо того, хто отримає поїздку до Варшави на концерт Ed Sheeran. 
   
  Після фінального розіграшу ми оголосимо, на який світовий концерт розіграємо поїздку наступного разу! Тож уважно слідкуйте за ефіром Хіт FM! Слухайте хіти та перемагайте!
   
  Для того, щоб отримати головний подарунок у проекті «Світове турне», ви та ваш +1 повинні мати біометричні закордонні паспорти або шенгенську візу, що діє на дати поїздки. У разі, якщо переможець акції не матиме в наявності біометричного закордонного паспорта, його приз буде переданий одному з інших переможців тижня. 
   
  Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів всіх національних GSM-операторів. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: +380 (44) 207-39-90 пн-пт з 9:00 до 18:00. Організатор: ТОВ "Медіа маркет", 01042, Київ, вул. Павлівська, буд. 29, кім. 23А. 
   
   

  👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

  📱 Слухайте зі смартфона

  Ліки для Ярослава

  Допомагаємо разом

  Ліки для Ярослава