Світове турне: Britney Spears

Акція тривала з 18.06.2018 по 27.07.2018

Анкета акції
Переможці тижня
Хіт FM та TM Celsius відправлять вас на найхітовіші концерти світу!
 
З 18 червня по 27 липня включно беріть участь у розіграші двох квитків на концерт Britney Spears 6 серпня у Берліні (у подарунок також входить переїзд Київ-Берлін-Київ та проживання у Берліні на двох осіб).
 
Як виграти?   
  1. Щойно чуєте на Хіт FM хіт від Britney Spears, надсилайте SMS із текстом «hitfm» на короткий номер 8668.
  2. Щоп’ятниці о 8:45 у рубриці «Світове турне» ми випадковим чином обиратимемо переможця тижня. Переможці тижня отримують подарунок від партнера проекту ТМ Celsius.
  3. 27 липня о 9:30 у рубриці «Світове турне» серед усіх переможців тижня ми оберемо того, хто отримає поїздку до Берліну на концерт Britney Spears. 
   
  Після фінального розіграшу ми оголосимо, на який світовий концерт розіграємо поїздку наступного разу! Тож уважно слідкуйте за ефіром Хіт FM! Слухайте хіти та перемагайте!
   
  Для того, щоб отримати головний подарунок у проекті «Світове турне», ви та ваш +1 повинні мати біометричні закордонні паспорти або шенгенську візу, що діє на дати поїздки. У разі, якщо переможець акції не матиме в наявності біометричного закордонного паспорта, його приз буде переданий одному з інших переможців тижня. 
   
  Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів всіх національних GSM-операторів. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: +380 (44) 207-39-90 пн-пт з 9:00 до 18:00. Організатор: ТОВ "Медіа маркет", 01042, Київ, вул. Павлівська, буд. 29, кім. 23А. 
   

  👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

  📱 Слухайте зі смартфона

  Реабілітація для Марійки

  Допомагаємо разом

  Реабілітація для Марійки