Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Оля Громова

Оля Громова народилась у маленькому містечку на Донеччині, переважно де і провела перші 19 років свого життя. Після чого вирішила, що саме час розпочати етап самостійності та незалежності, а  вчитись у Луганську та жити і працювати у Донецьку - то найкраща із ідей. Так і вчинила. Не пошкодувала. 
Першу школу насиченого радіожиття пройшла на Класному Радіо, зрозуміла, що радіо - то доля, не зважаючи на те, що у дитинстві мріяла стати космонавтом або вчителькою.
Отже, пропрацювала перші три роки, отримала неабиякий досвід, знайшла вірних друзів-колег та й пішла собі працювати на станцію Бест ФМ (Люкс ФМ Восток), яку слухала з дитинства і пригадала, як малечею таки імпровізувала у дикторстві, але мріяти навіть не сміла. 2 роки - саме стільки часу знадобилось для того, щоб зрозуміти, що виросла зі штанців улюбленого міста і час вирушати до столиці, яка вже кликала вакансією на радіо Шарманка (Любимое, пізніше - Пауер ФМ). Шарманіла не довго, бо скоро чекав інший тривалий та насичений етап, захоплююча подорож у 5,5 років, безцінний досвід та безмежна кількість знайомств і вражень завдяки радіо Перець ФМ. Паралельно із тим встигала цікавитись фотографією, зокрема бути моделлю для студентів в одній із київських шкіл фотографії, а потім влаштовувати фотосети друзям, займатись різними благодійними заходами, де себе і знайшла. 
А новий 2020 рік приніс кардинальні зміни у всьому житті - як в кар'єрі, так і в особистому, і все - тільки на краще.
І от, привіт, Хіт ФМ! Дзвінок, що змінив життя, отримала у день народження мами, але ні з ким егоїстично не поділилась. Але вже за тиждень, коли все точно було вирішено, вже щебетала в трубку: "Мама, ти уявляєш, мені дзвонила Аня Лісовська, я тепер працюю на найкращій станції країни!"
А далі - to be continued. 

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки