Слухати Хіт FM
ще 3 радіостанції
Українські хіти
-
Найбільші хіти
-
Сучасні хіти
-
Як слухати радіо онлайн

Зараз в ефірі

Найдбайливіші татусі за знаком зодіаку | 30.01.2019
Найдбайливіші татусі за знаком зодіаку

Станкевич та Шевчук входять у трійку лідерів :)


2892

Телець
Чоловік-телець - ідеальний сім'янин. Він дотримується трохи консервативних поглядів на шлюб, а виховувати дітей намагається так, як це робили його батьки. Такий батько намагається навчити дітей фінансової грамотності, правилами безпеки - всім знань, які дійсно знадобляться в житті, але не стане проявляти зайву ніжність. Через такий раціональний підход до батьківства може здатися, що діти не є головним пріоритетом у житті Тільця, але це зовсім не так.


Терези
Чоловіки, народжені під цим знаком, завжди романтики. Вони майстерно вміють запалити іскру в сімейних відносинах і просто обожнюють дітей. В якості глави сім'ї вони не старомодні, воліють давати дітям повну свободу дій. Але при цьому з боку вони завжди будуть спостерігати за дитиною і переживати за кожен її крок.


Діва
Чоловіки-Діви люблять, коли в будинку панує порядок і вкрай негативно ставляться до змін. Але з появою дитини в родині вони візьмуть себе в руки і грунтовно підготуються до довгоочікуваної події. Як і у всіх інших справах, вони воліють максимальну педантичність: у їх дітей повинно бути все найкраще: хороша освіта, ідеальні манери і богатирське здоров'я.

Кому:
Від кого:
Ваш коментар:

Зараз в ефірі
Приєднуйтесь до Хіт FM!
Хіт FM в мобільному
Побережний Вадим, 18 років
Допомагаємо разом
Побережний Вадим, 18 років
м. Житомир
Діагноз: карцинома правої легені
Тато Руслан 098-274-26-46