Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Enrique Iglesias Duele El Corazon (feat. Wisin)

Мята представила пісню «Знак» у свій День народження

Мята представила пісню «Знак» у свій День народження
14.01.2022
3501
14 січня до Хеппі Ранку завітала Мята, щоб представити нову пісню «Знак».

В цей день у співачки День народження, тому Юля Карпова одразу ж привітала іменинницю та побажала зібрати Олімпійський, або ж будь-який інший стадіон, який забажає Мята.

Потім Юля попросила розповісти про нову пісню «Знак», яку виконавиця написала сама, а також стала співрежисеркою кліпу. Мята розповіла, що це перший досвід самостійного створення пісні, адже попередню роботу «Тумани» вона написала разом з ХАСом. Вона також пояснила, чому зважилась на написання пісні лише зараз.

«Не потрібно зраджувати своїм мріям. Я завжди хотіла писати пісні, в дитинстві і писала. Але мені просто перебили це – сказали, що це все дурниці», - поділилася співачка.

Мята також розповіла історію створення пісні. Виявляється, співачка написала її в літаку, перебуваючи у сильному стресі, адже дуже боїться літати. Напругу підсилювало ще те, що співачка летіла одна, без чоловіка, а навпроти неї сиділа пара, яка дуже голосно сварилася та штовхалася. В цей момент в голові Мяти і з’явився текст, вона швидко записала його в телефон – і так, за 5 хвилин народилася пісня.Далі Карпова попросила Мяту відповісти на питання «деньнародженнєвого бліцу». Виявляється, співачка надає перевагу тихій вечірці, святкуванню без гостей та краще замовить подарунки, ніж чекатиме на сюрприз.

Потім ведучі влаштували Мяті справжню несподіванку. «Наші вітання – абсолютна дурниця, якщо тебе не привітає головний вітальник країни», - анонсувала Карпова, а на телефонному зв’язку з’явився Павло Зібров. Співак не тільки зворушливо привітав Мяту з  Днем народження, а ще й заспівав для неї. Мята була шокована таким сюрпризом і ледь могла добрати слова, аби представити, зрештою, свою нову пісню.

«Я мріяла презентувати цю пісню саме в День народження, ця музика навіть крутилася у мене в голові три дні. І лише коли звук був записаний, я нарешті змогла заснути. Це пісня про кохання, про стосунки, але можливо, кожен знайде у ній щось своє», - анонсувала трек Мята.

 
 
До речі, Мята та ще 9 топових українських виконавців завітали 31 січня на класичну, новорічну Фан-зону.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни