Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
alyona alyona Не втратимо зв'язок

Ретроградні Меркурій та Венера від 14 січня

Ретроградні Меркурій та Венера від 14 січня
14.01.2022
6053
Кілька разів на рік відбувається космічна оптична ілюзія, що має назву ретроградного руху планети. Набагато рідкісніше явище - коли кілька планет одночасно рухаються ретроградно. 14 січня ми входимо саме в такий період.

Від 19 грудня минулого року та до 29 січня 2022 триває період ретроградної Венери. Від 14 січня до 4 лютого – ретроградний Меркурій. Щоб зрозуміти, що нам готує ця «солодка парочка», треба згадати і астрономію, і міфологію.

Венера – найяскравіше небесне тіло після Сонця та Місяця. Не даремно вона названа на честь давньоримської богині краси та кохання. Меркурій – найближча до Сонця планета, шо візуально найшвидше рухається небом. Бог-покровитель ремесел і торгівлі був також вісником, тому пересувався швидше за інших богів. Люди здавна вірили, що обидві планети впливають на земне життя-буття, і кожна відповідає за свою сферу. Але коли вони рухаються ретроградно – ця сфера теж «гальмує», і всі зміни потребують набагато більше зусиль.Що не варто робити зараз


Сфера Венери – кохання (перш за все в фізичному сенсі), романтичні стосунки, мистецтво, краса. Тож до 29 січня не варто починати нові стосунки чи розривати ті, що є – потім ви можете пошкодувати. Мистецькі проекти чи курси в цей період принесуть менше задоволення, ніж очікується. Також краще відкласти на потім серйозні косметичні процедури.

Сфера Меркурія – торгівля, ремесла, дослідницька та видавнича діяльність. До 4 лютого краще не продавати і не купувати дорогі речі на кшталт автівок чи нерухомості. В бізнесі не варто підписувати важливі контракти, а якщо це вкрай необхідно - треба ретельно перевіряти умови. Взагалі новий бізнес теж може почекати до більш вдалих часів.

Що варто робити в цей період

Сама назва «ретроградний» натякає, що в цей період корисно зануритися в спогади, щоб підбити підсумки та зробити правильні висновки. Це стосується як особистих відносин, так і бізнесу. Тож, не поспішайте діяти – спочатку подумайте та ретельно сплануйте найближче майбутнє. До того ж, черговий Новий рік - за китайським календарем - починається лише 1 лютого, у вас є час на «початок нового життя». Нехай гороскоп на 2022 рік допоможе вам в плануванні!

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана