Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Dima Prokopov Ти щаслива будеш (Гай, зелений гай)

NIKITA LOMAKIN презентував пісню «Не лягай спати»

NIKITA LOMAKIN презентував пісню «Не лягай спати»
17.01.2022
2976
17 січня NIKITA LOMAKIN завітав до Хеппі Ранку. Даня Бєлий запропонував йому стати третім ведучим ранкового шоу, але Микита відмовився.

Натомість він розповів про створення нової пісні. «Це життєва історія кожного чоловіка. Коли дівчина запрошує тебе додому – ти вдягаєш все найкраще, тому що розумієш: щось буде. Ти приїжджаєш до неї, нервуєшся, приходить час… але вона раптом позіхає та йде спати. І це жахливо.»

Даня висловив свою чоловічу солідарність, а ось Юля Карпова припустила, що в такому випадку чоловік просто видає бажане за дійсне. NIKITA LOMAKIN зізнався, що такі історії для нього вже в минулому, адже він у щасливих стосунках. Але в нього була ідея, про яку ніхто ще не писав, тому народилась пісня.

Потім ведучі влаштували гостю бліц-опитування про стосунки, під час якого практично заснували новий жанр: «інтимне голосове повідомлення». Нарешті Микита презентував пісню, запропонувавши слухачам зробити фразу «Не лягай спати» девізом понеділка.

Кліп на пісню створений як телефонне листування в месенджері.Щодо особистого життя співака - NIKITA LOMAKIN зустрічається з танцівницею Світланою Сакаль. На початку 2022 року пара зробила пристрасний фотосет, який не залишає жодних сумнівів щодо почуттів між ними.


Читайте також, як співачка Мята представила пісню «Знак» у свій День народження.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона