Гурт “Антитіла” записав кавер пісні “Чорнобиль форева” Кузьми Скрябіна

Гурт “Антитіла” записав кавер пісні “Чорнобиль форева” Кузьми Скрябіна
28.01.2022
4292
Пісня “Чорнобиль форева” гурту Скрябін була записана ще наприкінці 90-х. Дати друге життя треку для майбутнього роуд-муві вирішив бенд “Антитіла”. Учасники гурту пішли непростим шляхом, обравши, можливо, не найвідоміший трек для запису каверу. Проте музиканти доклали максимум зусиль, аби сингл відгукнувся в серцях як сучасної молоді, так і тих, хто виріс на піснях Скрябіна.

Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який в листопаді презентував Хеппі Ранку мотивуючу пісню «Стань», розповів:

"Чорнобиль форева” - це пісня, мабуть, мого 5-6 класу. Саме в цей час я познайомився з творчістю Андрія Кузьменка і гурту Скрябін. Після цієї пісні я заслухав до дірок альбом "Модна країна", а далі "Птахи", "Мова риб", "Хробак", "Стриптиз". А у 12 років мені подарували мій перший синтезатор і одна з перших пісень, яку я підібрав на ньому, була "Чорнобиль Форева". Знаково, що через 24 роки після цих подій нам запропонували переспівати саме її. Тим більше, що у нашому арсеналі є досвід пісні "Люди як кораблі", яку ми виконуємо на кожному концерті в пам’ять про Кузьму".«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» — однойменна повість лідера гурту Андрія Кузьменка, яку зафільмувала кінокомпанія Star Media. Прем’єру у кінотеатрах заплановано на 24 березня 2022 року. Творці фільму час від часу тішать підписників спойлерами:

«Добре, коли встряєш у пригоди не сам, а з друзякою. Разом можна вибратись із будь-яких «йопс сітуейшен», порішати негаразди й втекти з лав турецького гетто, звідки у 90-х мало хто повертався живим та неушкодженим…»


В якості саундтреків до фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» відомі на весь світ та перспективні українські виконавці записали 16 кавер-версій хітів легендарного гурту Скрябін. Нещодавно DZIDZIO зробив кавер на «То моє море» Кузьми Скрябіна.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років