Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Sans Souci & Pearl Andersson Sweet Harmony

Wellboy представив пісню «Nozzy Bossy» для Нацвідбору на Євробачення-2022

Wellboy представив пісню «Nozzy Bossy» для Нацвідбору на Євробачення-2022
11.02.2022
9581
11 лютого до Хеппі Ранку завітав Wellboy, щоб представити свою нову пісню «Nozzy Bossy», з якою боротиметься за право представляти Україну на Євробаченні.
 
Даня Бєлий одразу привітав Wellboy із тим, що той є наймолодшим хітмейкером України, який одразу увірвався в Євробачення. 
 
«Якось все йшло до того Євробачення. Ми все писали якісь пісні, а потім зрозуміли, що потрібно вже кудись виходити, ширше і далі. І вирішили піти на Євробачення, щоб себе показати та на інших подивитись», - прокоментував співак. 
 
Потім Даня поцікавився, як фанати сприймають Wellboy та його творчість в контексті Євробачення. Співак розповів, що є справжні фанати конкурсу, дорослі люди, які слідкують за Євробаченням вже по 20 років – тобто, фактично, виросли на ньому – та «думають, що від них там щось залежить».
 
«Вони розділились на два табори: одні кажуть, що це пісня не для Євробачення, а іншим вона дуже заходить і вони кажуть, що це весела адекватна, класна пісня. От я не розумію тих, хто каже, що не заходить». Він порадив таким людям послухати пісню уважніше, адже там піднімаються глибокі теми. 
 
Даня зауважив, що головне, аби не залишалося людей з нейтральною думкою. Адже від любові до ненависті один крок, тому ненависників можна перетворити на фанатів. 

Потім Бєлий поцікавився, коли ж буде відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні, а Wellboy відповів, що вже завтра і все відбувається надзвичайно швидко. Бєлий запитав, чи хвилюється артист, чи просто спокійно чекає на вердикт.


 
«Це хвилююче, бо це конкурс, а я в конкурсах давно не брав участі, - відповів співак, - І взагалі, коли тебе оцінюють люди, це досить складно. Коли вони говорять свої думки з приводу твоєї творчості, якось тебе оцінюють, ставлять якісь бали, відправляють смс». Співак додав, що коли просто завантажуєш пісні в Інтернет, це простіше, адже ти не чекаєш такого серйозного фідбеку. «Тому є такий приємний мандраж, я давно такого не відчував».
 
Зрештою Даня запитав Wellboy, хто, якщо не він, має поїхати на Євробаченя. Співак відповів, що Alina Pash, але насправді всі достойні, адже це вісімка «найкращих, а не найгірших».
 
Наостанок Даня попросив співака розповісти про роботу «Nozzy Bossy».
 
«У пісні «Nozzy Bossy» зашифрований глибокий зміст. «Nozzy Bossy» - це не про бідність, це про зв’язок людини із землею. Там є такі рядки «Що б не робив ти, де б ти не була, з тобою завжди буде сила села». Це пісня про силу села, силу рідної землі, і що потрібно завжди пам’ятати, звідки ти, що ти, де ти», - представив пісню Wellboy.А поки Україна готується до Нацвідбору, у Великій Британії відбулася церемонія нагородження премії Brit Awards 2022 - читайте про подію та переможців тут.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана