Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Каблучка для заручин: тонкощі вибору

Каблучка для заручин: тонкощі вибору
18.05.2022
4436
В житті людей існують приємні та навіть незабутні моменти. Вражаючими та пам’ятними їх зробити допомагають всілякі предмети. Торт на День Народження, хрестик на Таїнство Хрещення, кулон «Ангел» на іменини – всі ці речі допомагають зберегти в серці теплі почуття.Особливими виробами вважаються каблучки для заручин https://zlato.ua/uk/f-na_zaruchyny_dyzain-kiltsya/. І якщо ще декілька років назад вони були не такі популярні, то сьогодні прикраси стали атрибутом кохання та серйозних намірів. Професійні стилісти Злато рекомендують підійти до вибору дорогоцінності з повною відповідальністю, адже не просто купити такий значущий аксесуар.

Вибір каблучки: покрокова  інструкція

Ювелірний гіпермаркет пропонує велику кількість моделей прикрас. Не дивно, що таке розмаїття дизайнів часто вводить у ступор. Для того, щоб пошук каблучки на заручини пройшов просто та приніс тільки задоволення, насамперед вирішіть: це буде класичний виріб з одним мінералом чи оригінальна дорогоцінність, виготовлена за ексклюзивним ескізом.

Купити каблучку на заручини можна просто, відповівши на наступні запитання:

  • З якого металу буде виготовлено магічний виріб. Класичний варіант – червоне золото, сучасний – білий сплав. Каблучка може бути не тільки золотою, а й срібною чи платиновою або з трьох різних кольорів. Жодних обмежень немає, лише ваша фантазія.
  • Який камінь буде використано. Традиційний мінерал – діамант, дешевший аналог – фіаніт. Дизайнери використовують також і кольорові самоцвіти, що дозволяє підібрати модель під особливості характеру, чи, наприклад, під знак зодіаку. Важливо, що саме від камінчика залежить ціна всього виробу. Огранка мінералу може бути будь-якою.
  • Якою повинна бути товщина обідка. Слід зазначити, що каблучку на заручини носять постійно разом із обручкою, а тому дуже важливо, щоб ці обидві прикраси гармонували між собою. Якщо палець обраниці тоненький, то не слід вибирати занадто масивне колечко.
  • Як визначити розмір, коли готовиться сюрприз. Поміряти об’єм пальця обраниці можна граючись чи уві сні, коли вона спить. Можна вчинити і по іншому, вимірявши параметри каблучки, яку вона носить чи попросити поради у близької подруги чи сестри. Способів визначити розмір каблучки існує безліч, і якому із них віддати перевагу – справа особиста.

Перед тим, як купити каблучку на заручини, варто придивитися, який стиль прикрас імпонує вашій коханій. Зараз ринок ювелірних послуг значно розширився і можна навіть нанести гравіювання.Однак, стилісти Злато одноголосно наполягають – купувати дорогоцінності варто тільки в спеціалізованих ювелірних крамницях. Дуже часто недобросовісні продавці пропонують прикраси за низькими цінами і не надають сертифікати якості. Не варто піддаватися такій спокусі, тим більше, що професійний салон часто пропонує своїм покупцям акційну продукцію за зниженою вартістю але високої якості.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава