Міцна нервова система – запорука здоров'я

Міцна нервова система – запорука здоров'я
09.11.2022
1657
Від стану нервової системи залежить злагоджена робота всього організму. Якщо відбувається збій, то стосується роботи всіх органів і систем, тому сучасний лікар-невролог володіє широким спектром знань про пристрій і функціонування всього організму.

Існує думка, що невролог лікує радикуліт та остеохондроз, але його сфера діяльності набагато ширша. Просто зазначені захворювання найбільш поширені. Насправді невролог Київ надає допомогу при головних болях, проблемах з пам'яттю, оніміння кінцівок, проблемах із серцем та ін.Про що говорить шум у вухах

Поява такого симптому дуже часто пов'язана зовсім не з порушенням органів слуху і вимагає звернення до невролога. Нерідко паралельно спостерігаються такі явища, як запаморочення, загальна стомлюваність, втрата концентрації, низька працездатність та ін.

Найбільша помилка – це чекати, що проблема пройде сама собою. Таке ставлення не принесе нічого, крім того, що захворювання прогресуватиме. Постійний або час від часу шум у вухах в поодиноких випадках може зникнути просто так. Найпоширеніші причини його появи:

  • закупорка слухового проходу;
  • запалення м'яких тканин;
  • захворювання внутрішнього, зовнішнього та середнього вуха;
  • пошкодження барабанної перетинки;
  • патологія слухового нерва;
  • ураження шийного відділу хребта;
  • погане кровопостачання мозку та ін.

Шум може з'являтися не обов'язково в обох вухах одночасно, а лише у лівому або лише у правому. На прийомі лікар завжди розпитує пацієнта про характер шуму, як він поводиться. За окремими ознаками фахівцю легше заздалегідь розуміти, яка природа його появи.

Пульсуючий найчастіше говорить про судинну патологію, інтенсивний і скрипучий свідчить, що відбувається скорочення м'язів, розташованих поблизу органу слуху. Про наявність пухлини всередині черепної коробки може сигналізувати шум під час нападу головного болю.Професійна діагностика

Очевидно, що шум у вухах виникає не просто так, тому причину потрібно обов'язково знайти та розпочати лікування. Можливо це тільки при точному діагнозі. Слід звертатися до сучасних медичних клінік, які працюють за європейськими протоколами. Послуги таких центрів це насамперед:

  • висококваліфіковані спеціалісти;
  • нове діагностичне обладнання;
  • комплексний підхід.

Для кожного пацієнта складається індивідуальна програма діагностики, а потім лікування. Обстеження включає лабораторні та інструментальні методи, гормональні тести, МРТ, комп'ютерну діагностику та ін.

За результатами обстеження призначається консервативна терапія чи хірургічне втручання. За професійного підходу захворювання виліковується, головне — своєчасне звернення до лікаря.

Партнерський матеріал 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років