Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Savage Garden To The Moon And Back

Вокальні мікрофони для домашньої студії: вибираємо бюджетний варіант

Вокальні мікрофони для домашньої студії: вибираємо бюджетний варіант
01.01.2023
676
Обладнання домашньої студії, тим більше для запису голосу, потребує якісного апарату, в тому числі вокальних мікрофонів. Їхній вибір - чи не найскладніша та найдорожча задача з існуючих, бо справжніх компромісів в цьому сегментів техніки не так вже й багато. І тим не менше, за словами спеціалістів інтернет-магазину Muzline, варіант є і у нашому матеріалі ми розглянемо перш за все ті, які дозволять вам зекономити ваші ресурси. 


Два види бюджетних мікрофонів

Зрозуміло, що будь-яка категорія спеціалізованої техніки передбачає наявність у ній сегменту недорогих апаратів. Так, навіть існують вокальні мікрофони вартістю до сотні доларів, це дуже і дуже маленька ціна, зважаючи на особливості цієї техніки та очікування, які зазвичай мають користувачі-спеціалісти. Зрозуміло, що, якщо ви плануєте випускати комерційну аудіо продукцію, то такі апарати для запису голосу вам не підійдуть, або ж підійдуть якщо ви геній постпродакшну. 

Але існують інші альтернативи:
  • по-перше, це вокальні USB мікрофони. Через певні технічні особливості вони не дуже дорогі, але практичні, надійні і певною мірою універсальні, тобто підходять для використання майже в будь-яких напів професійних та професійних умовах. Вони дуже добре записують як дикторську мову, так і власне вокал. 
  • по-друге, кожна компанія, яка спеціалізується на виробництві мікрофонів, пропонує не тільки топові моделі, а й обов'язково напів професійні лінійки мікрофонів для користувачів початкового рівня. Якщо орієнтуватися на топові бренди, то в їхньому асортименті можна знайти цілком прийнятний варіант, який у розумних межах можна назвати бюджетним, орієнтовна вартість якого може складати від 200 доларів і вище. 

Який з двох варіантів кращий, залежить від вашої мети - на яке навантаження ви розраховуєте, якого результату прагнете та якими вміннями володієте. 


Останнє найбільш актуальне, бо в рамках бюджетної вартості можливості мікрофона часто компенсуються майстерністю звукорежисера. Окрім того, величезну роль грає ваша технічна схема, яку ви використовуєте - USB мікрофон можна підключати напряму до робочої станції (комп'ютера або ноутбука), а для використання звичайних моделей зі стандартним підключення вам знадобиться професійна звукова карта. Вибір останньої також дуже важлива річ і чималі витрати, які треба враховувати, плануючи бюджет домашньої студії.

Фахівці інтернет магазину Музлайн радять створити декілька робочих схем з плануванням, розрахувати їхню вартість і у тому числі закладати у бюджет вартість власної години роботи. Якщо більш дорога схема дозволить вам працювати швидше і ефективніше, то ваші витрати компенсуються набагато раніше і потреби економити на обладнанні не виникне.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава