Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
John Newman Love Me Again

Антитіла присвятили трек "Фортеця Бахмут" подвигам військових

Антитіла присвятили трек
06.02.2023
2308
Гурт Антитіла випустив пісню "Фортеця Бахмут". Сенс пісні випливає з назви, вона – про захисників Бахмута та про усіх українських воїнів, про подвиг українського народу.
Лідер гурту Тарас Тополя також зазначив:
 
«Ми, як музиканти, розуміли, що нам потрібно зробити щось надихаюче, з чим хотілося б рвати землю, йти в бій, стояти і не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що свою справу і своє завдання потрібно робити спокійно, як того вчили нас, і що за нашими спинами, за спинами тих, хто конкретно зараз зі зброєю чинить супротив окупантам - майбутнє України. І що б не відбувалося навколо, ти маєш взяти себе в руки і робити все, що від тебе залежить у найліпшому вигляді. Так сталося, що таких ситуацій і ми пережили достатньо, тому як ніхто, розуміємо про що співаємо і за що стоять наші побратими в найпекельнішій точці світу сьогодні».
 
 
Гурт також випустив лірик-відео на пісню. Слова виникають на сірому фоні, ураженому кулями, що ще раз нагадує про небезпеку та героїзм захисників.
 
«Зараз стане темно,
І впаде в агонії кривавий демон,
Значить ми боролися недаремно,
Значить ми дотисли, так шалено.
Значить все за планом, далі ранок,
А з ним Перемога!
Наостанок… скажу лиш одне: боятись не гріх,
Гріх - зрадити своїх!»


 
Учасники гурту від початку повномасштабного вторгнення приєдналися до лав ЗСУ. Нещодавно музиканти були нагороджені медалями за виконання бойових завдань в Ірпіні і захист Київщини. Про це Антитіла розповіли на своїй сторінці в Інстаграмі.
 
«За виконання бойових завдань в Ірпіні і захист Київщини музиканти, волонтери та військовослужбовці Тарас Тополя, Сергій Вусик, Дмитро Жолудь разом з побратимами 130 бТРО нагороджені медаллю «Честь. Слава. Держава». Від громади міста Києва – за мужність, патріотизм і високу громадянську позицію», - йдеться у пості.


А ще нещодавно гурт PROBASS ∆ HARDI та співачка alyona alyona випустили спільний трек та кліп "Роздам сповна" та оголосили про збір коштів на карету "швидкої".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років