Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

ТОП 10 сайтів для пошуку роботи в Нідерландах

ТОП 10 сайтів для пошуку роботи в Нідерландах
07.02.2023
3953
Робота у Нідерландах може стати трампліном для мігранта. В країні потрібні висококваліфіковані фахівці, але й працівник без досвіду може знайти вакансію. Для пошуку пропозицій використовують спеціальні сайти, де зібрані оголошення.

Layboard.com

Першим у списку універсальних сайтів є https://layboard.com/vakansii/niderlandy. Ресурс відрізняється простотою інтерфейсу та великою різноманітністю вакансій.Мігрант, який тільки збирається шукати роботу, але поки що у нього немає досвіду, знайде на сайті багато корисної інформації. Вакансії постійно оновлюються, тому весь пошук істотно скорочується.

Indeed.com

Ще один універсальний варіант для пошуку роботи у Нідерландах – Indeed.com. Сайт досить простий, навіть новачок досить швидко розбереться у фільтрах пошуку. Для доступу до всіх оголошень краще пройти реєстрацію.

Uwv.nl

Платформа Uwv.nl підійде для мігранта, якому досить складно розібратися із напрямком майбутньої роботи. На сайті є багато корисної інформації. Вона стане в нагоді тим, хто готується до переїзду до Нідерландів. Головною перевагою для претендента стане знання іноземної мови.

Werkspot.nl

Для пошуку роботи в Нідерландах підійде сайт Werkspot.nl. Головна сторінка перекладена нідерландською мовою. Для швидкості пошуку також краще пройти реєстрацію, щоб мати доступ до своєрідного особистого кабінету.

Werk.nl

Ще одна платформа для пошуку вакансій – Werk.nl. Ресурс пропонує варіант пошуку вакансій та публікацію свого резюме. Через ресурс можна шукати працівників та зв'язуватися з потенційним роботодавцем.

Undutchables

Сайт Undutchables – один із найстаріших майданчиків пошуку роботи в Нідерландах. Насамперед через ресурс шукають працівників у діловий сектор чи міжнародну компанію.

Через майданчик вдасться знайти роботу в усіх містах Нідерландів. Перевагою для претендента стане знання кількох мов.

Основні напрямки пошуку:
  • комерція;
  • логістика;
  • юриспруденція

Кожна вакансія містить всю необхідну інформацію про заробітну плату, стаж та умови працевлаштування.

Werk

Сайт Werk надає доступ до 200 тисяч оголошень в Нідерландах. Для максимальної користі найкраще пройти реєстрацію. Здобувач шукає за простими критеріями, як місце розташування наймача або назва професії. На сайті є зручні категорії, де розміщені всі оголошення.

Adzuna

Міжнародний агрегатор Adzuna дозволяє досить швидко знайти роботу у Нідерландах. В актуальних вакансіях близько 200 тисяч пропозицій. Вони умовно поділяються за категоріями, які досить легко знайти та вибрати.

Nationale vacaturebank

Сайт Nationale vacaturebank – один із найкращих ресурсів для працевлаштування в Нідерландах. Пошук проводиться за ключовим словом, назвою професії або містом у Нідерландах. Для новачка на сайті є проста інструкція, як шукати потрібні оголошення.

CareerJetУніверсальний сайт CareerJet дозволяє швидко знайти роботу в Нідерландах. Ресурс збирає вакансії з інших сайтів та розміщує їх у каталогах.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана