Гайд із парфумерії Kilian: відшукайте свій аромат

Гайд із парфумерії Kilian: відшукайте свій аромат
20.02.2023
1254
Kilian 一 це молодий французький бренд нішевої парфумерії, який бере початок з 2007 року. Його засновник 一 Кіліан Хенесі 一 у дитинстві полюбляв проводити час у коньячних погребах (його сім’я мала власний коньячний дім). Це відобразилося в ароматах бренду: переважна більшість із них мають акцент дорогоцінного вишуканого коньяку з деревними та алкогольними нотками. Також його аромати є втіленням розкоші, елегантності та вишуканості, які доповнює принцип еколюкс 一 багаторазове використання флаконів. Парфуми Kilian виготовляють вручну і використовують для них лише найдорожчі інгредієнти. Нині існує понад 90 ароматів цього бренду. Який же обрати?Унісекс-аромати Kilian


Більшість парфумів бренду є унісекс. Вони чудово звучать як на чоловічій, так і на жіночій шкірі. Ці аромати можуть якісно доповнити образ, стати його родзинкою, але варто брати до уваги, для якого сезону призначені ті чи інші парфуми. Більшість з них 一 глибокі, вишукані, насичені, їх варто уникати для денного літнього образу. Проте у колекції Кіліан можна знайти і легші аромати, наприклад, де переважають цитрусові чи квіткові акценти.

Особливо популярною є парфумована вода Rose Oud. Цей вишуканий східний аромат грає нотами троянди, гіркуватим шафраном, дорогоцінним удом і благородним гваяком. Глибокий, харизматичний і чуттєвий, він підходить для холодної пори року. На кожному він буде розкриватися по-особливому, проте завжди вишукано, елегантно і чуттєво.

Парфумована вода Bamboo Harmony символізує бамбук 一 сильну, чисту і могутню рослину. Спокійний і неординарний аромат звучить цитрусовими і фужерними мотивами з відчутними нотами неролі, спецій, чаю, бамбуку, дубового моху тощо. Умиротворення, спокій і гармонія 一 ось що дарує образу аромат Bamboo Harmony. Його, до речі, влучно використовувати вдень у теплу пору року.Vodka on the Rocks 一 це бадьорливий коктейль з кубиками льоду. М’який і делікатний аромат належить до групи фужерних, він чудово освіжає у теплу пору року. Альдегіди, кардамон, коріандр, квіти, сандал та інші ноти гармонійно створюють легку безтурботну мелодію.

Для денних образів у теплу пору року також призначена парфумована вода Moonlight in Heaven. Цей унікальний фужерний аромат чудово підійде для будь-якої події: від ділової зустрічі до романтичного побачення. У ньому по-особливому поєдналися грейпфрут, лимон і рожевий перець з кокосом, манго, бобами тонка і ветивером. Гармонійний і в міру солодкий, він нагадує літню відпустку на березі океану.

Який жіночий аромат обрати?

Серед жіночих парфумів важко знайти щось максимально гламурне і легке. Ці аромати призначені для темпераментних і норовливих жінок, які не бояться проявляти свою чуттєвість, спокусу і сексуальність.

Особливу популярність має парфумована вода Woman in Gold. Вона втілює витонченість, привабливість та особливий магнетизм, грає на контрастах 一 від простого до глибокого. Цей насичений шипровий фруктовий аромат чудово підійде для холодної пори року. Він поєднує цитрусові ноти, альдегіди, квіти, ваніль, пачулі, боби тонка та інші. Багатогранний аромат захоплює з першого подиху.Також на особливу увагу заслуговує парфумована вода Good Girl Gone Bad. Це ароматна метафора першого людського гріха, який зробила Єва 一 хороша дівчинка, яка стала поганою, спробувавши заборонений плід. Цей насичений і солодкопристрасний аромат чудово звучить у прохолодну пору. Він має різноманітну палітру відтінків з квітковими і фруктовими акцентами. У ньому гармонійно поєднуються ноти жасмину, троянди, туберози, нарциса, амбри, кедра та ін. Ніжний і водночас глибокий, він надає образу таємничості та елегантності.

Ще один особливий аромат бренду Kilian 一 Love Don't Be Shy. Це аромат першого кохання, сором’язливих почуттів і збентеження. Парфумована вода була створена для того, щоб знову відчути ці метелики в животі зі скромністю і переживаннями від першого побачення. Цей глибокий східний аромат вабить з першого подиху, захоплює і п'янить своєю терпкістю і солодкістю. Він звучить нотами неролі, жасмину, троянди, ірису, ванілі та ін. Love Don't Be Shy надає образу чуттєвість, тепло і затишну загадковість.

Ось ще кілька жіночих ароматів бренду, які можуть вам сподобатися:

  • Forbidden Games (солодкий фруктовий аромат з відчутними квітковими мотивами);
  • Can't Stop Loving You (східний гурманський аромат, де центральною нотою є мед);
  • Love by Kilian (глибокий східний аромат з багатогранним звучанням квітів, цукру, карамелі, ванілі тощо); 
  • Musk Butterfly (квітковий альдегідний аромат, шлейф якому створюють сандал та амбретта);
  • Playing With The Devil (оригінальний східний квітковий аромат з відчутними фруктовими і деревними нотами).

Варіанти для чоловіків

Винятково чоловічих ароматів у колекції Кіліан ще менше, ніж жіночих. Серед них варто виокремити такі:

  • Dark Lord 一 глибокий шкіряний аромат для холодних вечорів з нотами бергамота, рому, ветивера, шкіри, пачулів.


  • Straight to Heaven White Cristal 一 деревний пряний аромат для холодної пори року з виразним звучанням мускатного горіха, рому, пачулів.
  • Gold Knight 一 солодкуватий деревний східний аромат з медом і ваніллю.
  • A Taste of Heaven 一 багатогранний східний фужерний аромат з квітковими нотами.

Аромат 一 це довершення образу, його родзинка, акцент і своєрідний аксесуар. Тому підходьте до його вибору з особливою ретельністю, щоб вдало підібрати свій особливий ароматичний варіант.

Партнерський матеріал 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років