Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Carla's Dreams Sub Pielea Mea (Remix)

Kalush Orchestra вперше заспівали англійською про зміни в Україні

Kalush Orchestra вперше заспівали англійською про зміни в Україні
15.03.2023
1547
Kalush Orchestra випустили першу англомовну пісню та кліп "CHANGES". Відео за кілька днів набрало понад 300 тисяч переглядів.
Пісня - про неповоротні зміни, які відбулися з нашою країною від початку повномасштабного вторгнення.
 
"Ми раді презентувати наш перший англомовний трек «CHANGES». Цей кліп — історія про наш Дім, який назавжди змінився, бо побачив горе та біль. Також у кліпі відбувся дебют KilimWoman. Вітайте нову учасницю гурту!" - представили кліп учасники гурту.
 
 
В кліпі  Kalush Orchestra займаються різними справами біля хати, періодично дивлячись вгору, потім співають та танцюють в будинку, в той час як за вікнами час від часу видно спалахи. В кінці бачимо причину неспокою - на хату спрямована велика кількість ракет, які зависли за кілька метрів від неї. 
 
 
Попри те, що сам гурт випустив англомовний трек вперше, раніше Kalush Orchestra також привертали увагу англомовної аудиторії до війни. Так, кілька місяців тому вони разом з гуртом The Rasmus випустили композицію "In The Shadows of Ukraine". Пісня була виконана англійською та українською і набрала понад 7 мільйонів переглядів.І ще трохи про допомогу Україні: Pink, Адель, Пол Маккартні, The Rolling Stones та U2: збираються зібратися у грандіозному концерті на підтримку України.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава