Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Даня Білий продає росію задля підтримки України

Даня Білий продає росію задля підтримки України
16.03.2023
3369
В Україні з’явився сайт, який дозволяє користувачам придбати частину росії. Виникає логічне запитання: навіщо ж вона потрібна? А відповідь на нього проста – щоб підтримати Україну!

Ініціатором проєкту під назвою russiagoodbuy став ведучий Хеппі Ранку на Хіт FM Даня Білий. Цей інтерактивний сервіс дозволяє своїм користувачам обрати будь-яке місто на онлайн-мапі росії та, за бажанням, придбати його. Кошти від придбання йдуть на допомогу Україні.
 
 
Куди ж саме спрямувати кошти за купівлю міста кожен обирає сам. Є такі варіанти:
 
- на підтримку ЗСУ;
- на реабілітацію бійців;
- на допомогу тваринам;
- на допомогу дітям, літнім людям.
 
Купивши місто, користувач сайту russiagoodbuy отримує іменний сертифікат, який підтверджує його право встановлювати у місті свої правила та розпоряджатися своєю власністю. Із наявного функціоналу зараз, наприклад, можна заборонити бити жінок або дивитися телевізор, можна українізувати місто або ж поставити на пост мера - собаку.

А головне - перейменувати місто як заманеться, не відмовляючи собі у креативі. На мапі росії вже з’явилися міста Шевченкове (Пушкіно), Бандеріслав (Биково), Київський режим (Балашиха), ПорошенкоПетрівськ (Петрово-Дальнє), Бойові борсуки, що побили путіна газетою (Вязьма) тощо. 
 
 
Автори проєкту запевняють, що можливості та функціональний інтерфейс сайту будуть постійно оновлюватись. Проєкт триватиме до моменту, поки вся росія не буде викуплена.
 
Якщо користувачу не цікаво купляти місто, але він все одно бажає допомогти, можна скористатися кнопкою Donation та задонатити будь-яку комфортну суму на допомогу.
Тож долучайтеся і ви – заходьте на сайт та Інстаграм проєкту russiagoodbuy!

А гурт Kalush Orchestra підтримує Україну піснями - нещодавно учасники вперше заспівали англійською про зміни в країні.

 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава