Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Felix Jaehn Ain't Nobody (Loves Me Better) (feat. Jasmine Thompson)

Які навушники вибрати для щоденного використання

Які навушники вибрати для щоденного використання
27.03.2023
469
Навушники нам потрібні щодня. Тривалі подорожі у транспорті, туристичні походи, катання на велосипеді, робота в Open space, тренування у спортзалі та просто неба, ділові переговори на ходу — для всіх цих заходів необхідні «вуха». Носити з собою кілька різних моделей, щоб завжди бути готовим до будь-яких задач, дискомфортно. Навушники плутаються, губляться в надрах сумки, швидко забруднюються. До того ж за кожну якісну пару доведеться викласти кругленьку суму. Краще підібрати таке універсальне рішення, яке однаково підходитиме для роботи й для відпочинку та розваг. 

Спосіб підключення

Дротове підключення — вічна класика, яка ніколи не вийде з моди. Навушники з дротами стабільні та ергономічні: вони працюють без збоїв, не потребують регулярного заряджання, грають гучно та чисто. 

Приємні враження від експлуатації затьмарюються сплутуванням та пошкодженням дротів. Через постійне носіння в кишені провід перетирається, у зв’язку з чим навушники перестають грати частково (працює лише один) або повністю. 

Альтернатива — безпровідні навушники TWS. Вони підключаються через Блютуз, мають широкий радіус дії, добре тримають заряд. На кожен день підходять ідеально, бо не обмежують рухи користувача.

Призначення

За ознакою віку виділяють навушники для дітей та дорослих. Головні відмінності — розмір та дизайн. Доросла модель не підійде для школяра, оскільки буде спадати з голови або тиснути на вушні раковини.

Сумісність впливає на можливості експлуатації в тандемі з різними джерелами звуку. Безпрограшний варіант — навушники, які можуть підключатися до смартфона, плеєра, планшета, комп’ютера, телевізора та інших пристроїв.

Бездротові коректно працюють майже з усіма девайсами, обладнаними Блютуз-модулем. Для дротових потрібен вхід конкретного стандарту або знімний адаптер.

Конструкція

Важливо, щоб повсякденні навушники можна було всюди носити з собою. Вітається також наявність у продажі аксесуарів для них: кейсів або м’яких тканинних чохлів. 

Головні вимоги до конструкції:

  • невелика вага,
  • компактність,
  • стійкість до механічних пошкоджень.

Цим критеріям відповідають вкладиші та вакуумні. Накладні та повноформатні більш громіздкі. Їх не сховаєш у кишеню куртки чи в малу поясну сумку. 

Захист

Надійний захист від вологи та пилюки забезпечує можливість використання «вух» просто неба навіть за несприятливих погодних умов. Герметичним моделям з вбудованими протекторами не страшний дрібний дощ або сніг. А ще вони не бояться поту, тому підходять для носіння в спеку. 

Високим стандартам захисту відповідають доступні за посиланням https://www.moyo.ua/ua/acsessor/ipod_headphones/sportivnye_da/ спортивні навушники. В них можна бігати, стрибати, тягати залізо, танцювати.

Наявність мікрофона

Функції сучасних навушників не обмежуються відтворенням музики. Вбудований мікрофон розширює можливості експлуатації. Зокрема:

  1. вивільняє руки під час телефонних дзвінків;
  2. дозволяє спілкуватися з товаришами по команді в відеоіграх;
  3. захищає від зайвого шуму (якщо є компонентом системи шумозаглушення);
  4. забезпечує можливість запису голосових повідомлень та відеороликів зі звуком.

На навушниках, які будуть активно використовуватися щодня, краще не економити. Доцільно відразу обрати модель з середнього чи топового цінового сегмента, ніж потім постійно витрачатися на «реабілітацію» дешевої та неякісної розробки. 

 Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана