Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Elton John & Dua Lipa Cold Heart (Pnau Remix)

Українська збірна зі спортивного покеру потужно виступила на EPT в Парижі

Українська збірна зі спортивного покеру потужно виступила на EPT в Парижі
31.03.2023
920
Гра в покер стає в Україні все більш популярною. Вона приваблює чіткими правилами, необхідністю логічно мислити, аналізувати та прогнозувати перебіг подій. Інтелектуальна гра вимагає дисципліни, терпіння, математичних знань, уміння концентрувати зусилля, читати мову тіла. У гравців збірної України зі спортивного покеру є ці та інші навички, і саме вони допомогли команді успішно виступити на престижному міжнародному турнірі, що проходив в рамках Європейського покерного туру. Змагання відбулися у лютому, в Парижі, в готелі Hyatt Regency Etoile. Почесним гостем був “посол покеру” — зірковий бразильський футболіст Неймар, який зіграв у двох івентах. Українці посіли 16 призових місць, а двоє гравців змагалися за фінальним столом.

Від гри в покер-румах до професійного спорту

 
Щоб увійти до збірної та здобувати призи на міжнародних турнірах, треба мати досвід та вміння, бути витривалим та налаштованим на протистояння сильним суперникам. Не секрет, що професіоналами не народжуються, ними стають, постійно навчаючись та удосконалюючи майстерність. Здобути досвід та й просто отримувати задоволення від гри, демонструючи інтелектуальні здібності можна в наземних покерних клубах або на віртуальних майданчиках — покер-румах. Новачкам часто пропонується вітальний бонус, а всім користувачам — рейкбек (повернення частини комісії).

Скористатися бонусними пропозиціями та стати учасником цікавих онлайн-турнірів, які збирають тисячі учасників, можна також на майданчику GGPoker Україна. Це, скажімо, івенти Mystery Bounty, Bounty Hunters, Sunday majors. На сайті працює “Школа покеру”. Тут знайомлять з основними правилами, допомагають виробити та вдосконалити ігрову стратегію.

Освоївши правила та професійний жаргон (що теж важливо), можна рухатися далі, переходити від онлайн-ігор до гри за реальним столом.

Здобутки української збірної

 
На Паризькому етапі покерного туру було проведено 39 турнірів. Розмір вступного внеску склав від 250 євро до 50 тисяч. Учасниками змагань зі спортивного покеру стали понад 13 тисяч гравців.

У першому покерному турнірі — Hold'em-Freezeout — взяли участь 469 спортсменів. Наш Олександр Шкабат фінішував у призовій зоні. Його результат — 32 місце, а сума призових — €2350.

Успішним був виступ українців у серії NL Hold'em. Олексій Натоптаний посів 22 місце, а Роман Уланов — 52.

Результативно зіграла наша команда в фінальному івенті. FPS Paris Main Event зібрав більше ніж 2 тисячі учасників, а сума призового фонду перевищила €1 900 000. Найкраще у фіналі виступили:
  • Олексій Натоптаний — 6 місце, виграш €58 490:
  • Василь Забродський — 8 місце, €34 610 призових.

Призерами фінальної події, хоча зі значно скромнішими результатами, стали ще четверо наших спортсменів: Олександр Петрик посів 134 місце, Микола Сергієнко — 159, Роман Уланов фінішував на 270 місці, а Андрій Козленко на 274.

Джерело

Партнерський материал


Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава