Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Як можна поповнити картку Монобанк без комісії в Україні

Як можна поповнити картку Монобанк без комісії в Україні
10.04.2023
19166
Основна відмінність Монобанку від інших фінансових установ полягає у відсутності фізичних відділень. Тобто, клієнти банку не мають можливості прийти в офіс представництва для того, щоб відкрити рахунок, здійснити переказ або поповнити поточний баланс. Натомість Monobank пропонує своїм клієнтам більше вигідних тарифних планів та опцій, включно з внесенням коштів на рахунок без комісій.

Monobank - популярний віртуальний банк в Україні

Monobank використовує нестандартні принципи роботи з клієнтами. Весь функціонал доступний через додаток у смартфоні. Перекази, платежі за послуги (зокрема комунальні), виписки про рух коштів - все це доступно і може використовуватися в будь-який момент, завдяки відмінному функціоналу мобільного застосунку.

Головна перевага сервісу – відсутність комісій при оплаті комуналки, переказах та інших виплатах з картки. Передбачено різні тарифи для клієнтів залежно від рівня доходу і потреб. Не стягується комісія за відкриття та використання валютного рахунку. Доступний кредит на суму до 100 тисяч гривень з безвідсотковим використанням на термін до 62 днів.

Як поповнити картку Монобанку без комісії

EasyPay


Поповнювати баланс можуть усі без винятку власники картки Монобанку - як зареєстровані користувачі, так і гостьові акаунти. Перевага для авторизованих відвідувачів полягає в можливості зберігати шаблони платежів, переглядати історію операцій, створювати віртуальні картки тощо. Алгоритм дій залишається незмінним в обох випадках:

  1. Увійти в особистий кабінет (для ідентифікованих користувачів) або перейти на сторінку "поповнити картку Монобанк без комісії".
  2. У розділі "Банки та фінансові послуги" обрати дію "поповнення банківської картки".
  3. Далі у відповідних полях прописуються номери банківської картки, мобільного телефону та сума транзакції.
  4. Наступний крок - внесення реквізитів рахунку, з якого списуються кошти: номер, термін дії та CVV-код.

Успішне проведення операції підтверджується чеком, який приходить на адресу електронної пошти. Це офіційний документ і за потреби його можна роздрукувати.

Термінали мережі iBox

Мобільний банк співпрацює з сервісом Айбокс, що має понад 10 000 терміналів в Україні. Комісія за поповнення балансу не стягується, а кошти зараховуються протягом 3-5 хвилин. Для здійснення транзакції потрібно виконати такі маніпуляції:

  1. З меню терміналу вибрати пункт "Монобанк".
  2. Вказати вид транзакції - "поповнення".
  3. Внести номер картки або ж прикласти її лицьовою стороною до сканера NFC
  4. Внести готівку.
  5. Підтвердити платіж.

Проведення транзакції підтверджується чеком. Бажано зберігати його до того моменту, коли кошти будуть зараховані на рахунок.

Відділення банків

Баланс картки можна поповнити у відділенні будь-якого банку України. Тим паче, що більшість із них виконають транзакцію без комісії. До них належать:

  • А-Банк, Universal Bank, Таскомбанк

У касах Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, Приватбанк за переказ потрібно платити комісію в розмірі 0,5% від суми платежу, але не менше 5 грн. У більшості випадків система Monobank компенсує понесені витрати у вигляді кешбеку. Слід врахувати, що баланс "Моно" в касі А-Банку на суму до 5000 гривень поповнюється без документів. Для переказу суми понад 5 тисяч гривень потрібно пред'явити ідентифікаційний номер і паспорт.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років