Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Danny & Therese If Only You

Хто переможе у Євробаченні-2023: ставки букмекерів

Хто переможе у Євробаченні-2023: ставки букмекерів
24.04.2023
1217
13 травня відбудеться фінал пісенного конкурсу Євробачення, який цьогоріч проводитиметься у Ліверпулі. Перший півфінал відбудеться 9 травня, а другий - 11 травня.

Вже відомі учасники від усіх країн, тому й букмекери вже мали час визначитися зі своїми прогнозами щодо переможців. Перемогу в Євробаченні-2023 пророкують представниці від Швеції, співачці Loreen та її треку "Tattoo". Це не дивно, адже дівчина вже перемагала у конкурсі в 2012 з піснею "Euphoria".На другій сходинці - епатажний співак з Фінляндії Käärijä з запальною піснею "Cha Cha Cha" про шалене нічне життя.На третій сходинці - українці TVORCHI з піснею "Heart Of Steel". До речі, оновлена версія пісні включає, окрім англійського тексту, кілька рядків українською.

"Незважаючи на біль
Я продовжую свій бій
Світ палає
А ти - дій"
Співачка Alessandra з Норвегії виконає запальну пісню про жіночу силу "Queen Of Kings". Дівчина - на четвертій сходинці за ставками букмекерів.Всі шанси опинитися в п'ятірці найкращих має співачка Blanca Paloma з Іспанії. Дівчина виступить з композицією "EAEA".Також вже визначений порядок виступу країн у двох півфіналах Євробачення.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана