Які бувають каблучки з сапфірами та діамантами? «Oniks» знайомить з основними аксесуарами

Які бувають каблучки з сапфірами та діамантами? «Oniks» знайомить з основними аксесуарами
25.04.2023
782
Стильний образ залежить від прикрас, які в ньому присутні. Вони мають створювати повну гармонію та підкреслювати ваше бездоганний смак. Різноманітні каблучки з камінцями стануть чудовою основою як для повсякденних, так і вечірніх образів. Вам тільки залишається визначитися, що найбільше до душі.

Стильні каблучки з сапфірами та діамантами стануть просто знахідкою, оскільки вони ніколи не втратять свою актуальність. Ви без проблем в каталозі https://oniks.ua/categories/koltsa-s-brilliantami/kamen-is-sapfir/ зможете підібрати найкращий варіант. Вам тільки залишається визначитися, що більше до душі і «Oniks» познайомить з декількома аксесуарами.На які прикраси звернути увагу?

Ювеліри постійно розширюють асортимент, що дозволяє навіть найвибагливішим модницям підібрати для себе стильні речі. Якщо повернутися до самих каблучок, то ви можете звернути увагу на такі пропозиції:

  • Доріжка з камінців. Це виглядає дуже красиво та елегантно. Для цього використовують дрібні вставки. Вони можуть бути розміщені в один ряд чи декілька. Якщо говорити про один ряд, то це чергування прозорих діамантів і синіх сапфірів. Оригінальніше виглядає ряд кольорових сапфірів і прозорих діамантів.
  • Багатьом подобається варіант, де сапфір розташовується по центру, а дрібні діаманти оточують його. Буває таке, що в центральній частині може бути одразу кілька сапфірів.
  • Максимально оригінально виглядають каблучки, де сапфіри та діаманти викладають в формі певної фігури. Це все залежить від фантазії ювелірів. Тут можуть бути як великі, так і дрібні вставки.  Ви самі маєте вирішити, що для вас зручніше. Зрозуміло, що такі аксесуари прекрасно підкреслять вечірні образи, оскільки вони дуже помітні.Варто розуміти, що такими аксесуарами ювелірний асортимент не обмежується. Їх представлено набагато більше. Відповідно у вас є можливість вибору. Для цього варто продумати деякі критерії вибору:

  • Для яких цілей вибираєте каблучку? На заручини краще вибирати класичну модель. Якщо коханій подобаються інші варіанти, то можете звернути  увагу на них. Ювілей, річниця весілля, тоді аксесуари з доріжкою камінців будуть дуже доречними.
  • Як часто плануєте носити прикраси? Якщо це на кожен день, то вони мають бути досить універсальними. Тобто пасувати до більшості нарядів і не порушувати правил дрес-коду. На вечір можете підбирати будь-які варіанти.
  • Зверніть увагу на інші прикраси в образі. Між ними всіма має бути повна гармонія. Ви без проблем можете підібрати для каблучки ще сережки чи браслети.

Добре продумавши всі моменти, ви зможете підібрати стильну каблучку, яка завжди буде стильно виглядати. Завдяки «Oniks» ваш образ завжди буде доповнений бездоганними прикрасами.

Партнерський матеріал 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава