Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Sia Unstoppable

Просування інтернет-магазину в Україні: які канали краще використовувати на старті

Просування інтернет-магазину в Україні: які канали краще використовувати на старті
27.04.2023
723
Після того, як відкрили інтернет-магазин, варто поставити запитання, яким чином можна його просунути. Тому що без розкрутки сайту він залишиться звичайним каталогом продуктів, про який взагалі нікому не відомо.

Популярні канали для просування інтернет-магазину в Україні

Нижче наведено найкращі канали для розкрутки інтернет-магазину в Україні, які рекомендуються власникам магазинів для збільшення продажів і максимізації прибутку.

Social media marketing (SMM)

Багато споживачів використовують соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram, Pinterest, TikTok та інші, щоб дізнатися щодо магазинів і брендів. Плюси:

 1. Глобальна аудиторія дає змогу підвищити впізнаваність бренду.
 2. Безліч функцій для здійснення покупок.
 3. Користувацький контент - це швидко, легко й ефективно.

Email-marketing

Електронна пошта - одна з найефективніших маркетингових стратегій, доступних сьогодні, і чудовий спосіб комунікації з потенційними, поточними, неактивними клієнтами і навіть їх відтоком. Плюси:

 1. Високий рівень відгуку та конверсії.
 2. Легко відстежувати та налаштовувати.
 3. Легко персоналізувати.

Search engine optimization (SEO)

SEO - це наука про оптимізацію веб-сайту таким чином, щоб він займав високі позиції в результатах пошукової видачі за термінами, що мають відношення до бізнесу та послуг. Плюси:

 1. SEO - це безкоштовно. А контент, орієнтований на ключові слова, забезпечує довгострокове зростання трафіку.
 2. SEO можна масштабувати, тому ви зможете підтримувати продуктивність при збільшення трафіку.
 3. У поєднанні з оптимізацією коефіцієнта конверсії SEO може збільшити продажі.

Pay per click advertising (PPC)

Реклама з оплатою за клік (PPC) - чудовий вибір для нових власників інтернет-магазинів з певним маркетинговим бюджетом. Плюси:

 1. PPC дає негайні результати.
 2. Оскільки ви можете таргетуватися на вузькоспецифічну аудиторію за допомогою PPC, і платите тільки тоді, коли хтось натискає на ваше оголошення, цей метод є економічно ефективним.
 3. Маючи чітке уявлення про те, які кампанії працюють, а які ні, можете приймати рішення на основі даних, щоб оптимізувати свою рекламу та максимізувати рентабельність інвестицій.

Price aggregators

Прайс агрегатори - це майданчики, на котрих містяться відомості про товари з багатьох інтернет-магазинів. Користувачі можуть порівняти ціни та обрати найоптимальнішу пропозіцію. Наприклад, це Hotline і Price. Плюси:

 1. Здатність швидше отримати перші продажі.
 2. Відносно невелика ціна.
 3. Спрямовують клієнтів до інтернет-магазину продавця, а отже, надалі можна заохочувати цих покупців до здійснення повторних покупок.

Мобільні проксі: як допомагають у просуванні інтернет-магазину

Компанії часто використовують вебскрапінг для отримання корисної інформації в Інтернеті, щоб одержати конкурентну перевагу на ринку. Однак це дослідження пов'язане з безліччю перешкод, таких як потрапляння в чорний список або обмеження доступу до географічно локалізованого контенту.

Поєднуючи інструменти вебскрапінгу з мобільними проксі-серверами, компанії можуть долати бар'єри за допомогою різних IP-адрес і отримувати дані з веб-сайтів без обмежень.Наприклад, https://mproxy.top/ua.

Мобільні проксі роблять процес майнінгу набагато доступнішим у цю цифрову епоху, коли дані - це золото. Зрозуміло, що інформація, яку дані приносять бізнесу, безцінна, оскільки вона сприяє ухваленню рішень.

Однак процес збору даних вручну може зайняти багато часу. Ось чому компанії обирають інструменти вебскрапінгу. Але знову ж таки, сам по собі вебскрапінг може бути складним завданням, оскільки деякі конкуренти не дозволяють суперникам мати можливість доступу до власних даних. Коли використовуєте мобільний проксі, ця IP-адреса маскується і отримує допуск до усіх бажаних ресурсів.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана